Scott Kelby: Adobe Photoshop CS3 – úpravy digitálních fotografií – 7bodový systém

Scott Kelby: Adobe Photoshop CS3 – úpravy digitálních fotografií - 7bodový systémKdyž se fotka povede, tak jde rovnou do tisku, ale co s fotkami, které takové štěstí neměly? Které se prostě z nějakého důvodu (špatné nastavení fotoaparátu, špatné světelné podmínky, nečekaná změna na záběru…) nepovedly? Na to vám ve své knize odpoví Scott Kelby – autor bestsellerů z oblasti digitální fotografie a digitálních úprav v programu Adobe Photoshop.

Pokračování naleznete na webu Interval.cz, pro který byla recenze napsána.

Hodnocení: 10/10, titul měsíce

Scott Kelby: Adobe Photoshop CS3 – úpravy digitálních fotografií – 7bodový systém; Zoner Press 2008, 276 stran, 380 Kč, ISBN: 978–80–86815–90–9

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

2 Komentáře

 1. Zanca
  4. 1. 2009

  Dobrý den pane Václavek, mám takový problém, půjčila jsem si tuto knihu – „Scott Kelby: Adobe Photoshop CS3 – úpravy digitálních fotografií – 7bodový systém“ , velice se mi líbí, ale i když při úpravě následuji přesně autora, vždy při změně režimu barev z RGB na LAB barvy ve photoshopu, mi obrázek celý zčerná, podle autora by se neměl vůbec změnit.Prosím, nevíte, čím by to mohlo být, kde můžu dělat chybu? Děkuji Z.

  Odpovědět
 2. Petr Václavek
  5. 1. 2009

  [1] Hmm, tak to vůbec netuším, v čem by mohl být problém – zkuste to na jiném počítači (na jiné instalaci Photoshopu).

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky