Scott Kelby: Adobe Photoshop CS3 – úpravy digitálních fotografií - 7bodový systém

Scott Kelby: Adobe Photoshop CS3 – úpravy digitálních fotografií - 7bodový systémKdyž se fotka povede, tak jde rovnou do tisku, ale co s fotkami, které takové štěstí neměly? Které se prostě z nějakého důvodu (špatné nastavení fotoaparátu, špatné světelné podmínky, nečekaná změna na záběru…) nepovedly? Na to vám ve své knize odpoví Scott Kelby – autor bestsellerů z oblasti digitální fotografie a digitálních úprav v programu Adobe Photoshop.

Martinus - mé oblíbené online knihkupectví Martinus.cz - mé oblíbené knihkupectví s největší nabídkou knih (mají i e-booky). Navíc při nákupu nad 999 Kč je poštovné zdarma.

Pokračování naleznete na webu Interval.cz, pro který byla recenze napsána.

Hodnocení: 10/10, titul měsíce

Scott Kelby: Adobe Photoshop CS3 – úpravy digitálních fotografií – 7bodový systém; Zoner Press 2008, 276 stran, 380 Kč, ISBN: 978–80–86815–90–9

Komentáře

1
Zanca
4 leden 2009, 21:54

Dobrý den pane Václavek, mám takový problém, půjčila jsem si tuto knihu – „Scott Kelby: Adobe Photoshop CS3 – úpravy digitálních fotografií – 7bodový systém“ , velice se mi líbí, ale i když při úpravě následuji přesně autora, vždy při změně režimu barev z RGB na LAB barvy ve photoshopu, mi obrázek celý zčerná, podle autora by se neměl vůbec změnit.Prosím, nevíte, čím by to mohlo být, kde můžu dělat chybu? Děkuji Z.

 
2
5 leden 2009, 15:30

[1] Hmm, tak to vůbec netuším, v čem by mohl být problém – zkuste to na jiném počítači (na jiné instalaci Photoshopu).

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce