Databáze tablet Extáze

Databáze tablet ExtázeDatabáze tablet „Extáze“ pro Drogmem, Ústav farmakologie 3.LF UK, Narodní Monitorovací Středisko ČR. Uvedené analýzy obsahu tablet „extáze“ upozorňují na eventuelní nebezpečné či neočekávané složení a příměsi a slouží pro přesnější a rychlejší orientaci lékařů a toxikologů při zásazích v krizových situacích.

Výsledky jsou dále využívané pro výzkum a v rámci strategie „harm reduction“ (= postupy směřující k minimalizaci poškození u osob které užívají omamné a psychotropní látky) .

Databáze umožňujě snadno vyhledávat a filtrovat podle velkého množství různých kritérií.

Použité technologie

  • html, css
  • JavaScript, PHP a MySQL pro databázovou část aplikace, jejíž součástí je samozřejmě i administrátorská část, kde lze dopňovat další látky a tablety.

URL: http://www.lf3­.cuni.cz/drogy­/database/

Databáze tablet Extáze

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

1 Komentář

  1. Denisa
    28. 5. 2008

    Ahoj, potřebovala bych poradit, našla jsem tabletečky podivného tvaru a tak bych potřebovala zjistit co by to mohlo být. Popisek: pěti-boký jehlan, velice drobné růžovo-oranžové. Nevíte, o co by se mohlo jednat? Děkuji

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky