Nové sklo pro váš kanón

The Digital PictureKoupili jste si zrcadlovku od Canona a protože tomu ještě moc nerozumíte a ještě si netroufáte na objektiv za desítky tisíc korun, tak jste si ho vzali se setovým objektivem? Zatím fotíte o 106, jste nadšení, ale pomalu přemýšlíte o novém – lepším – kvalitnějším sklu?

To, jaký rozsah chcete mít u svého nového objektivu poznáte snadno ze svých stávajících zkušeností – víte, zda vám ten setový vyhovoval nebo ne. Co se hůře porovnává je kvalita kresby různých objektivů – na to byste je potřebovali mít doma a fotit stejný objekt za stejných podmínek – prostě nudná, zdlouhavá práce. Naštěstí už tu práci někdo udělal a vy se můžete na stránkách webu The-Digital-Picture podívat na výsledek.

The Digital Picture - ukázka ze srovnávání dvou objektivů

Nejlepší na tom je, že můžete snadno porovnávat výsledný snímek mezi více než padesáti objektivy od různých výrobců, při různé cloně a ohniscích. Web toho ale samozřejmě obsahuje mnohem více – recenze přístrojů, objektivů a dalšího vybavení, novinky ze světa Canonu, návody a postupy (například na čištění senzoru), fotogalerie a další.

Jste-li majiteli fotoaparátu značky Canon, pak vám vřele doporučuji tyto stránky před nákupem nového skla důkladně prostudovat.

http://www.the-digital-picture.com/

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

1 Komentář

  1. Top
    21. 6. 2008

    Je to perfektní. Nejlepší je to porovnávání.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky