Nové sklo pro váš kanón

The Digital PictureKoupili jste si zrcadlovku od Canona a protože tomu ještě moc nerozumíte a ještě si netroufáte na objektiv za desítky tisíc korun, tak jste si ho vzali se setovým objektivem? Zatím fotíte o 106, jste nadšení, ale pomalu přemýšlíte o novém – lepším – kvalitnějším sklu?

To, jaký rozsah chcete mít u svého nového objektivu poznáte snadno ze svých stávajících zkušeností – víte, zda vám ten setový vyhovoval nebo ne. Co se hůře porovnává je kvalita kresby různých objektivů – na to byste je potřebovali mít doma a fotit stejný objekt za stejných podmínek – prostě nudná, zdlouhavá práce. Naštěstí už tu práci někdo udělal a vy se můžete na stránkách webu The-Digital-Picture podívat na výsledek.

The Digital Picture - ukázka ze srovnávání dvou objektivů

Nejlepší na tom je, že můžete snadno porovnávat výsledný snímek mezi více než padesáti objektivy od různých výrobců, při různé cloně a ohniscích. Web toho ale samozřejmě obsahuje mnohem více – recenze přístrojů, objektivů a dalšího vybavení, novinky ze světa Canonu, návody a postupy (například na čištění senzoru), fotogalerie a další.

Jste-li majiteli fotoaparátu značky Canon, pak vám vřele doporučuji tyto stránky před nákupem nového skla důkladně prostudovat.

http://www.the-digital-picture.com/

Komentáře

1
21 červen 2008, 11:29

Je to perfektní. Nejlepší je to porovnávání.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce