Databáze tablet Extáze

Databáze tablet ExtázeDatabáze tablet „Extáze“ pro Drogmem, Ústav farmakologie 3.LF UK, Narodní Monitorovací Středisko ČR. Uvedené analýzy obsahu tablet „extáze“ upozorňují na eventuelní nebezpečné či neočekávané složení a příměsi a slouží pro přesnější a rychlejší orientaci lékařů a toxikologů při zásazích v krizových situacích.

Výsledky jsou dále využívané pro výzkum a v rámci strategie „harm reduction“ (= postupy směřující k minimalizaci poškození u osob které užívají omamné a psychotropní látky) .

Databáze umožňujě snadno vyhledávat a filtrovat podle velkého množství různých kritérií.

Použité technologie

  • html, css
  • JavaScript, PHP a MySQL pro databázovou část aplikace, jejíž součástí je samozřejmě i administrátorská část, kde lze dopňovat další látky a tablety.

URL: http://www.lf3­.cuni.cz/drogy­/database/

Databáze tablet Extáze

Komentáře

1
Denisa
28 květen 2008, 11:42

Ahoj, potřebovala bych poradit, našla jsem tabletečky podivného tvaru a tak bych potřebovala zjistit co by to mohlo být. Popisek: pěti-boký jehlan, velice drobné růžovo-oranžové. Nevíte, o co by se mohlo jednat? Děkuji

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce