Scott Kelby:Adobe Photoshop CS – kniha plná triků

Scott Kelby:Adobe Photoshop CS - kniha plná triků Nejlepším a nejpoužívanějším nástrojem pro práci s bitmapovou grafikou je bezesporu Adobe Photoshop. Každý, jenž se s ním trochu blíže seznámil, mi dá určitě za pravdu v tom, že tento nástroj se za dobu svého vývoje rozrostl o tolik nových funkcí, že jen málokdo zná všechny jeho možnosti a to už vůbec nemluvím o různých (v nápovědě mnohdy neuváděných) klávesových zkratkách a jiných drobných fíglech pro urychlení práce.

Pokračování naleznete na webu Interval.cz, pro který byla recenze napsána.

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

6 Komentářů

 1. palic
  27. 6. 2006

  Kdypak mi budes moci tuto knihu pujcit? abych se na ni take podival :-)))

  Odpovědět
 2. kk
  28. 6. 2006

  jj taky bych byl rad :)) rad bych si to precetl 🙂

  Odpovědět
 3. Petr Václavek
  29. 6. 2006

  Si asi založím nějakou půjčovnu knih 🙂

  Odpovědět
 4. tyrrit
  7. 7. 2006

  Výborna kniha. Daľšia výborná kniha z rúk profesionála Scotta Kelbyho. Je nabytá naozaj plná tikov :o) Nelutijem ze som si ju zakúpil a vrelo odporúčam ďaľším užívateľom ktorých táto oblasť zaujíma :o)

  Odpovědět
 5. Jan Obadálek
  18. 7. 2006

  Souhlasím a možná bych ještě dodal, že je o něco lepší než její obdoba pro CS2, tzv. tipy a triky od expertů, což je kniha lehce nadprůměrná, ale za tu cenu…

  Odpovědět
 6. Luky
  19. 10. 2006

  Sháním klávesové zkratky do InDesign CS2 Cz, můžete mi je někdo poslat, popř. poradit, kde bych si je mohl stáhnout?! Děkuji Luky

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky