Ryan Asleson, Nathaniel Schutta: Ajax – Vytváříme vysoce interaktivní webové aplikace

Ryan Asleson, Nathaniel Schutta: Ajax – Vytváříme vysoce interaktivní webové aplikacePřed vánocemi zde byla vydána recenze na jednu z prvních knih o AJAXu v českém jazyce (AJAX a PHP tvoříme interaktivní webové aplikace profesionálně). Již v jejím úvodu jsem se zmiňoval, že recenzovaná kniha vydaná nakladatelstvím Zoner Press není jediná a že Computer Press vydal víceméně ve stejné době obdobně zaměřenou publikaci: Ajax – Vytváříme vysoce interaktivní webové aplikace. Nuže dovolte mi v následující recenzi této knihy ji tak trochu srovnat s dříve recenzovanou publikací.

Pokračování naleznete na webu Interval.cz, pro který byla recenze napsána.

Hodnocení: 8/10

Ryan Asleson, Nathaniel T. Schutta: Ajax Vytváříme vysoce interaktivní webové aplikace; Computer Press 2006; 269 stran, 289 Kč, ISBN: 80–251–1285–3

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

2 Komentáře

 1. Nox.lbc
  31. 5. 2007

  Musím říct, že tato kniha je o moc lepší než ta od Zoner Pressu…

  Odpovědět
 2. Petr Václavek
  31. 5. 2007

  Mě se zase kniha od Zoneru líbila mnohem více. Ale jak píšu v recenzi – záleží na tom, co od knihy očekáváte. Já chtěl spíše ukázky, příklady a ne přehled různých aplikačních rámcích.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky