Hledám firmu na potisk produktů

Firma na potiskUž delší dobu hledám firmu / menší tiskárnu, která by dokázala tisknout mnou předem připravené grafické předlohy na různé produkty (plakáty, kalendáře, pexesa, zvětšeniny, fotoplátna, trika…), přičemž já bych jí posílal jednotlivé objednávky, kde by bylo napsáno o jaký produkt se jedná (podklady pro tisk bych firmě poslal předem), jak hodlá zákazník platit a jaký způsob přepravy si vybral.

Následně by to tiskárna vytiskla, zinkasovala peníze a pošle zákazníkovi, tedy peníze jdou od zákazníka přímo tiskárně, já jen jednou za měsíc / kvartál pošlu svou fakturu na svou provizi, kterou mi následně proplatí (nejsem plátce DPH). Spolupráce by byla tedy na základě přeposílání objednávek.

Tiskárna by také řešila případné reklamace (klidně se na nich můžu finančně podílet, pokud by nešlo vysloveně o chybu na straně tiskárny).

Přijde mi to jako win/win spolupráce – já se nemusím starat o zakázky a místo toho se můžu zaměřit na tvorbu produktů a získávání zákazníků, tedy na věci co mě baví. Tiskárna zase bude tisknout a posílat zboží – to co běžně dělá. Jen by měla ode mě několik desítek/stovek zakázek za měsíc navíc a tiskla by již dříve připravené/tištěné věci, takže by to mělo být jednodušší.

O jaké produkty mi jde

Aktuálně mi jde o tyto dva produkty:

  • Potisk triček – objednávky by byly nejspíše na jedno dvě trika. Momentálně tento sortiment provozuji na stránkách ilutrika.cz, takže se klidně můžete podívat o jaké motivy by šlo.
  • Kalendář – chystám udělat a nabízet kalendář – 12+1 stránek velikosti A3 – každá stránka fotografie + dole vytištěné dny měsíce. V tomto případě předpokládám tisk několika set kusů + následné dotisky. Tiskárna by vytiskla prvních pár set kusů (klidně za mou zálohu) a následně by je posílala zákazníkům podle objednávek

Víte o takové firmě, tiskárně nebo i jednotlivci? Ideálně v Praze a okolí. Kontakty prosím do komenářů, nebo na email petr (at) vacla­vek.com. Případné dotazy rád zodpovím.

Komentáře

1
5 prosinec 2015, 19:44

Nabízím tisk přímo z tiskárny. Možnost spolupráce.
Vizitky, letáky, prospekty, skládačky, booklety, časopisy (vazby V1, V2, V4), noviny, mapy, pohlednice, leporela, knihy, brožury, katalogy, manuály (vazby V1, V1 s očky, V2, V4, V8), komplimentky, hlavičkové papíry, dopisní obálky, novoročenky, vstupenky, kalendáře (stolní, nástěnné, minikalendáře) sešity, diáře, bloky (lepené, spirála, twin), tiskopisy, samopropisy (snap-out, bloky, tabelační papír – „traktorový“),
vysekávané desky, krabičky, stojany, reklamní poutače, šanony, pivní podtácky, rozety, puzzle, pexesa, hrací karty, visačky, losy, samolepky, magnetky a další…
Na provizi za zakázku se domluvíme.
Napište.

 
2
6 prosinec 2015, 11:33

Díky za nabídku, ale už jsem firmu našel.

 
3
carnifex
20 červenec 2016, 15:42

Indigo Print – sidli na smichove. Na takhle specificke prace jsou zvykli. Mam s nimi skvelou zkusenost.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce