J. Grappone, G. Couzin: SEO - Search Engine Optimization

J. Grappone, G. Couzin: SEO - Search Engine OptimizationMezi nejdůležitější a časově nejnáročnější (prakticky nikdy nekončící) práce na webu patří optimalizace pro vyhledávače. Bez ní by na vaše stránky přišel jen zlomek potenciálních návštěvníků a ještě méně zákazníků. Optimalizace pro vyhledávače v sobě zahrnuje neustálý vývoj, sledování konkurence, pročítání novinek v oblasti vyhledávacích strojů, neustálé vytváření nových a nových zpětných odkazů, pilování stávajících textů a dopisování nových.

Martinus - mé oblíbené online knihkupectví Martinus.cz - mé oblíbené knihkupectví s největší nabídkou knih (mají i e-booky). Navíc při nákupu nad 999 Kč je poštovné zdarma.

Pokračování naleznete na webu Interval.cz, pro který byla recenze napsána.

Hodnocení: 7/10

Jennifer Grappone, Gradiva Couzin: SEO – Search Engine Optimization; Zoner Press 2007, 328 stran, 390 Kč, ISBN: 978–80–86815–85–5

Komentáře

1
9 září 2008, 16:56

Zdravím,

tak jsem si tuto knihu také koupil. ještě jsem ji nedočetl do půlky a už jsem narazil na chyby – vypadá to, jakoby neprošla korekturou. Naproti tomu jsou tam zajímavé informace. No, uvidíme až to dočtu celé :)

 
2
26 listopad 2008, 08:30

Díky za shrnutí, přemýšlím nad koupí.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce