Scott Kelby: Photoshop kanály

Scott Kelby: Photoshop kanályJak jsem psal v minulé recenzi – Scott Kelby je znám zejména díky svým velmi úspěšným knihám o Photoshopu – a tak není divu, že se s ním zde setkáváme opět – tentokráte nad jeho knihou o kanálech. Pokud vás napadne, že jsem tímto autorem posedlý, tak máte asi pravdu. Líbí se mi jeho styl, náměty i nápady. Ale tím hlavním důvodem je, že recenzovaná kniha vyniká nejen mezi ostatními běžnými knihami o Photoshopu ale i mezi knihami tohoto autora – není to totiž žádná sbírka tipů a triků pro začátečníky a středně pokročilé, ale mnohem odbornější kniha, která se plně zaměřuje na jedno jediné téma a tím jsou kanály ve Photoshopu.

Martinus - mé oblíbené online knihkupectví Martinus.cz - mé oblíbené knihkupectví s největší nabídkou knih (mají i e-booky). Navíc při nákupu nad 999 Kč je poštovné zdarma.

Pokračování naleznete na webu Interval.cz, pro který byla recenze napsána.

Hodnocení: 10/10, titul měsíce

Scott Kelby: Photoshop kanály, Zoner Press 2007, 288 stran, 329 Kč, ISBN:80–86815–60–2

Komentáře

1
D.Vodičková
5 únor 2008, 12:46

Hezký den. Mám na vás jednoduchou prosbu,vlastně dotaz. Vím, že jsem asi v jiné úrovni témat a naprostý amatér.Přesto. Můžete mi laskavě odpovědět proč jednou lze a mnohokrát nelze aktivovat volbu Ctrl+Alt+ vlnovka? Nachází se nad kláv. tab. Prosím co je příčinou, že tato volba nereaguje vždy a ihned? Jedná se o verzi Photoshop 7. Děkuji za odpověď, která by mi velmi pomohla.Srdečně zdravím D.Vodičková.

 
2
11 únor 2008, 10:53

Myslím, že to záleží na tom, zda máte zrovna přepnuto na anglickou (tam to jde) nebo českou (tam to nejde) klávesnici.

 
3
martin němeček
23 únor 2010, 21:34

Dobrý den,
chci Vás požádat o radu. Používám Adobe Photoshop verzi 8.0. Chtěl bych si pořídit nějakou literaturu, abych pronikl do tajů tohoto programu. Jsem začátečníkem a mám rád styl psaní Scotta Kelbyho.

děkuji za odpověď
Martin Němeček

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce