Scott Kelby: Osvědčené efekty ve Photoshopu

Scott Kelby: Osvědčené efekty ve PhotoshopuKdyž se řekne „tipy a triky pro Photoshop“ vybaví se mi automaticky jeden jediný autor – Scott Kelby – neúnavný pisatel a uživatel Photoshopu, který produkuje stále nové a nové knihy o postupech, tricích a fíglech v tomto grafickém editoru. A tak mám tento rok před sebou již nejméně třetí knihu od něj – její téma a náplň je snad každému zcela zřejmé (v červnu jsem zde zveřejnil recenzi na „Adobe Photoshop CS – Kniha plná triků“).

Martinus - mé oblíbené online knihkupectví Martinus.cz - mé oblíbené knihkupectví s největší nabídkou knih (mají i e-booky). Navíc při nákupu nad 999 Kč je poštovné zdarma.

Pokračování naleznete na webu Interval.cz, pro který byla recenze napsána.

Komentáře

1
15 listopad 2006, 14:57

To mi Petře neříkej, že to všechno stíháš číst. Já už mám 3 knihy rozečtené půl roku.

 
2
15 listopad 2006, 17:10

[1] No to teda stíhám, ale jinak docela dobře nestíhám spoustu dalších věcí… Odborné knihy čtu většinou ve vlaku směr Morava a ty oddechové večer v posteli – zrovna nedávno jsem si přečetl jednu předehru k Duně a od té doby louskám celou sérii, teď jsem někde v polovině. No a občas to prokládám dalšími knihami – Momentálně Achája I a II (těším se na další díl), vítězné povídky Mlok a samozřejmě pravidelně časopis Reflex :) No v průměru tak 6–8 knížek za měsíc, to není tak moc.

 
3
21 listopad 2006, 19:50

Jsou tam i jak se dou udělat jednoduše vrstvy já sem se s tím pral a pak sem přeběch k Zonerům, nechám si poradit Díky za odpv.

 
4
21 listopad 2006, 21:24

[3] No nečekejte příručku pro začátečníky, jsou to postupy jak docílit určitých efektů, pokud chcete něco o vrstvách, tak možná spíše Adobe Photoshop v praxi a nebo Adobe Photoshop CS – oficiální výukový kurz

 
5
11 leden 2007, 17:16

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na Váš názor ohledně recenzované knihy „Osvědčené efekty ve Photoshopu“ a „Adobe Photoshop CS Kniha plná triků“. Dle obsahu vypadají podobně, v každé jsou však trošku jiné triky (nebo jen jinak nazvané?). Přečetl jsem obě recenze od Vás a nemohu se rozhodnout. Patřím nejspíš do cílové skupiny, ale má význam si pořizovat obě knihy? Případně proč. Děkuji za odpověď.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce