Overture Facile (Easy Opening)

Overture Facile (Easy Opening)Je logická hra, pro dlouhé zimní večery. A když píšu dlouhé, tak myslím ty hodně dlouhé, co se občas protáhnou až do rána. Je to totiž hra, která vám nedá spát a i když budete spát, tak stejně budete i ve snu přemýšlet nad posledním levelem, ve kterém jste se zrovna zasekli. Já dnes půjdu spát s levelem nesoucí číslo 19 a co vy?

V této flashové logické hře, která je k dispozici v angličtině a francouzštině na webu http://www.ou­verture-facile.com/ jde jen o to, získat adresu / klíč / heslo do následujícího kola. K dispozici máte vždy hrací plochu, která obsahuje několik indicií (sledujte také adresu a titulek stránky), a dále jednu až dvě nápovědy (ovšem někdy ani to nepomůže). Mnohdy budete muset vyhledávat informace googlem, používat různé programy (povětšinou ze standardní výbavy vašeho operačního systému), tisknout obrázky na papír, případně využívat Adobe Photoshop.

Overture Facile (Easy Opening) - level 6

Některé otázky vám zaberou pár minut, jiné několik hodin – ač na stránkách píší, že se obtížnost stupňuje, není to tak úplně pravda, většina hádanek z první desítky mi přišla mnohem těžší než z té druhé.

Overture Facile (Easy Opening) - level 9

Připomíná mi to jinou hru, kde šlo o hackování stránek (TRY2HACK). Nevíte o dalších takovýchto hlavolamech? No nic, jdu pokračovat, mám před sebou ještě dlouhou cestu, těch levelů je totiž 92.

P.S. Neuvádějte prosím v komentářích žádná řešení, maximálně tak malinká upozornění, ať nekazíte ostatním tu radost ze hry.

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

6 Komentářů

 1. Jan Tinka
  1. 3. 2007

  Aktuálně level 35, souhlasím s tím, že obtížnost není v žádném případě vzestupná. A přeji všem hádankářům štěstí, bystrost a úspěch až do 92ky 🙂

  Odpovědět
 2. Michal
  1. 3. 2007

  Tak za tento tip ti nepoděkuju, nedělám nic jíného, než hledám řešení pro vstup do dalšího kola 🙂

  Odpovědět
 3. Vesta
  1. 3. 2007

  Jednička byla směšně jednoduchá, u dvojky jsem šipku vytvořil taky hned, ale nepodařilo se mi dostat dál (věnoval jsem tomu celkem cca 5 min). Už se těším, že si s tím dneska večer pohraju.

  Díky za tip.

  Odpovědět
 4. anm
  1. 3. 2007

  Mozna tohle je neco podobnyho http://deathba­ll.net/notpron/

  Odpovědět
 5. R2DVD
  1. 3. 2007

  A co tohle – http://www.ma­nik.sk/hra/

  Skoda ze jedna pokrocila otazka je urcena hodne pro slovaky (respektive pro posluchace nejmenovane slovenske skupiny), ale porad to stoji za to. Pripravte se na poradne nervy, ja to psychicky u desitky nevydrzel.

  Odpovědět
 6. Maphodix
  5. 3. 2007

  Úžasná gameska,

  už se mi do ní podařilo zblbnou dalších několik lidí 🙂 Jen její jediná chyba je ta, že člověku nedá spát a musí ji pořád řešit, takže zabere moc a moc času. Ale je super. 😛

  Btw já jsem teď v levelu 33 😉

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky