Cestujte s přehledem – hrady.cz

Hrady.cz - cestujte s přehledemA to nejen po hradech ČR ale po všech českých památkách. Ptáte-li se, kde získáte ten přehled, pak odpověď je nasnadě: na webu hrady.cz – serveru informujícím nejen o jednotlivých památkách u nás, ale také o aktuálním kulturním dění na nich.

Uvedený web je v podstatě velký katalog hradů, zámků, tvrzí, věží, mlýnů, mostů, církevních i vojenských staveb na území České republiky. Stránky jsou poměrně často aktualizované a doplňované o nové informace – nejspíše proto, že se na psaní obsahu podílí mnoho lidí – a pokud máte zájem, můžete i vy! Po registraci máte práva na vkládání nejen textů, ale i fotografií.

Hrady.cz - cestujte s přehledem

Funkce, která se mi líbí asi nejvíce je vypsání dalších zajímavých míst, která se nachází poblíž právě prohlížené památky (a to včetně vzdáleností). K dokonalosti už jen chybí malá mapka, kde by byly všechny tyto objekty zobrazeny.

Hodláte-li cestovat po krajích (a hlavně památkách) českých, vřele vám doporučuji uvedený server, kde snadno načerpáte informace o místech, kam se chcete vydat.

Hodnocení: 10/10

http://hrady.cz

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky