Overture Facile (Easy Opening)

Overture Facile (Easy Opening)Je logická hra, pro dlouhé zimní večery. A když píšu dlouhé, tak myslím ty hodně dlouhé, co se občas protáhnou až do rána. Je to totiž hra, která vám nedá spát a i když budete spát, tak stejně budete i ve snu přemýšlet nad posledním levelem, ve kterém jste se zrovna zasekli. Já dnes půjdu spát s levelem nesoucí číslo 19 a co vy?

V této flashové logické hře, která je k dispozici v angličtině a francouzštině na webu http://www.ou­verture-facile.com/ jde jen o to, získat adresu / klíč / heslo do následujícího kola. K dispozici máte vždy hrací plochu, která obsahuje několik indicií (sledujte také adresu a titulek stránky), a dále jednu až dvě nápovědy (ovšem někdy ani to nepomůže). Mnohdy budete muset vyhledávat informace googlem, používat různé programy (povětšinou ze standardní výbavy vašeho operačního systému), tisknout obrázky na papír, případně využívat Adobe Photoshop.

Overture Facile (Easy Opening) - level 6

Některé otázky vám zaberou pár minut, jiné několik hodin – ač na stránkách píší, že se obtížnost stupňuje, není to tak úplně pravda, většina hádanek z první desítky mi přišla mnohem těžší než z té druhé.

Overture Facile (Easy Opening) - level 9

Připomíná mi to jinou hru, kde šlo o hackování stránek (TRY2HACK). Nevíte o dalších takovýchto hlavolamech? No nic, jdu pokračovat, mám před sebou ještě dlouhou cestu, těch levelů je totiž 92.

P.S. Neuvádějte prosím v komentářích žádná řešení, maximálně tak malinká upozornění, ať nekazíte ostatním tu radost ze hry.

Komentáře

1
1 březen 2007, 02:17

Aktuálně level 35, souhlasím s tím, že obtížnost není v žádném případě vzestupná. A přeji všem hádankářům štěstí, bystrost a úspěch až do 92ky :)

 
2
1 březen 2007, 10:10

Tak za tento tip ti nepoděkuju, nedělám nic jíného, než hledám řešení pro vstup do dalšího kola :-)

 
3
1 březen 2007, 10:52

Jednička byla směšně jednoduchá, u dvojky jsem šipku vytvořil taky hned, ale nepodařilo se mi dostat dál (věnoval jsem tomu celkem cca 5 min). Už se těším, že si s tím dneska večer pohraju.

Díky za tip.

 
4
anm
1 březen 2007, 11:34

Mozna tohle je neco podobnyho http://deathba­ll.net/notpron/

 
5
1 březen 2007, 12:03

A co tohle – http://www.ma­nik.sk/hra/

Skoda ze jedna pokrocila otazka je urcena hodne pro slovaky (respektive pro posluchace nejmenovane slovenske skupiny), ale porad to stoji za to. Pripravte se na poradne nervy, ja to psychicky u desitky nevydrzel.

 
6
5 březen 2007, 22:27

Úžasná gameska,

už se mi do ní podařilo zblbnou dalších několik lidí :) Jen její jediná chyba je ta, že člověku nedá spát a musí ji pořád řešit, takže zabere moc a moc času. Ale je super. :P

Btw já jsem teď v levelu 33 ;)

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce