ListFonts 1.21 - přehled fontů

ListFonts je jednoduchá aplikace určená pro usnadnění výběru vhodného fontu. Bude se vám hodit při výběru fontu a to nejen ve Wordu, ale hlavně při návrhu a tvorbě log, plakátů či jiných grafických kreací. V podstatě umí jen jednu věc, ale zato perfektně – zobrazit fonty. Ty můžou být nainstalované na vašem počítači, ale také se můžou nacházet na CD (tím pádem si nemusíte jejich instalací zbytečně zaplácávat systém, ale nainstalujete si pouze vámi vybrané písmo).

ListFonts 1.21 - přehled fontů

Program má jednoduché rozhraní: levá část obsahuje seznam fontů (pro obrazovku, tiskárnu, či z určeného adresáře) a pravá část zobrazuje jejich náhled – text ukázky a velikost písma si uživatel může zvolit sám. Vybrané fonty lze vytisknout nebo přímo nainstalovat (pokud jsou prohlíženy nesystémové fonty). Je to snadné, rychlé a bezproblémové. Navíc se aplikace nemusí ani instalovat.

Velikost: 333 kB, http://www.cbpf­.br/…cm/listfon­ts

Související články

Komentáře

1
21 duben 2005, 16:12

ten odkaz není moc správný, nešlo by zde umístit přímo ten program na stáhnutí, případně jej poslat na email? díky. dlouho takovýhle program hledám, vyzkoušel jsem jich hodně, většina špatně tiskne vybrané fonty – buďto to nejde nebo si je nelze vybírat hned ve zobrazení..

 
2
21 duben 2005, 16:48

Staci trochu zagooglovat a odkaz najdete. Bohuzel stranky autora uz neexistuji, ale nastesti je ten program ke stazeni na mnoha sharewarovych webech, treba tady: http://www.pctip­p.ch/…download­.asp?…

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce