Naše dovolená na kolech

Na startu - vyrážíme na dovolenouLetos jsme se rozhodli trochu zacestovat na našich kolech od známých ke známým (tedy každé naše tábořiště je v dosahu cca 100 km od toho dalšího, tedy v ideální vzdálenosti pro cestování na kole)

Jeskloma

Web podnikatele z Jeseníku, který obchoduje se sklem – skleněné dekorativní předměty, těžítka, figurky, hodiny, vázy, skleničky a další.

Alternativní metody výuky - seminář na PřFUK

Další web vytvořený v době mého působení na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Jedná se o stránky Konfarence „Alternativní metody výuky“.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Za svého pobytu na Přírodovědecké fakultě v Centru Informačních Technologií (CIT) jsem vytvořil a implementoval nový design fakultních stránek.

PF 2003

Šťastné a veselé Vánoce, hodně dárků, radosti a žádné starosti přeje Petr.

rkEdit

Stránky výborného programátorského editoru rkEdit. Který vytvořil můj spolubydlící z koleje a který používam den co den.

Beetle tour

Web hotelu „U zlatého jelena“ a penziónu „Beetle“ – ve dvou jazykových verzích (česky a anglicky, chystá se němčina)

Eurofoto

Úprava vzhledu stránek firmy Eurofoto. Bohužel asi po dvou letech spolupráce se firma zachovala trochu nesolidně a bez reálného důvodu byla naše spolupráce ukončena.

Kamčatka 2002

Multimediální prezentační CD vyrobené ve Flashi, které Pojednává o skialpnistické výpravě mého tehdejšího spolubydlícího Jana Paly (Paliče) z kolejí na Kamčatku v roce 2002. Obsahuje stovky fotografií, ruskou hudbu na pozadí ve formátu MP3 a několik desítek stránek informací o výpravě.

Tvorba webových prezentací na zakázku

Tvorba webových stránek na zakázkuTvořím webové stránky na zakázku (těm nejmenším, menším i větším firmám, jednotlivcům, kamarádům, neziskovým organizacím). Cena je vždy smluvní, záleží na velikosti a složitosti řešení.

 

Sekce