PF 2004

Přeji vám krásné svátky a co nejméně času stráveného u počítače.

Eurofoto - digitální sběrna fotografií

online digi sběrna fotografiíWebová aplikace Digi sběrna (online sběrna digitálních předloh, ze kterých firma zákazníkovi vyrobí papírové fotografie) pro firmu Eurofoto, která zákazníkům nabízí vkládání digitálních fotografií přes webové rozhraní, určení parametrů a počtu výsledných fotografí, automatické spočtení výsledné ceny, výběr platby a způsobu doručení zásilky.

Naše dovolená na kolech

Na startu - vyrážíme na dovolenouLetos jsme se rozhodli trochu zacestovat na našich kolech od známých ke známým (tedy každé naše tábořiště je v dosahu cca 100 km od toho dalšího, tedy v ideální vzdálenosti pro cestování na kole)

Jeskloma

Web podnikatele z Jeseníku, který obchoduje se sklem – skleněné dekorativní předměty, těžítka, figurky, hodiny, vázy, skleničky a další.

Alternativní metody výuky - seminář na PřFUK

Další web vytvořený v době mého působení na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Jedná se o stránky Konfarence „Alternativní metody výuky“.

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Za svého pobytu na Přírodovědecké fakultě v Centru Informačních Technologií (CIT) jsem vytvořil a implementoval nový design fakultních stránek.

PF 2003

Šťastné a veselé Vánoce, hodně dárků, radosti a žádné starosti přeje Petr.

rkEdit

Stránky výborného programátorského editoru rkEdit. Který vytvořil můj spolubydlící z koleje a který používam den co den.

Beetle tour

Web hotelu „U zlatého jelena“ a penziónu „Beetle“ – ve dvou jazykových verzích (česky a anglicky, chystá se němčina)

Eurofoto

Úprava vzhledu stránek firmy Eurofoto. Bohužel asi po dvou letech spolupráce se firma zachovala trochu nesolidně a bez reálného důvodu byla naše spolupráce ukončena.
 

Sekce