Zahraniční časopisy o webdesignu / Photoshopu / Illustratoru

Computer ArtsV práci jsme měli předplacený zahraniční časopis Computer Arts, ale předplatné nám již skončilo a my se poohlížíme po nějaké lepší náhradě. Přece jen v poslední době byl obsah nic moc, jen sem tam se tam objevil zajímavý design, občas přínosný tutoriál, či zmínka o dobrém programu / pluginu / webu.

Tak jsem se chtěl poptat, zda nemá někdo zajímavý tip na dobré čtivo. Časopis nemusí být papírový, klidně by stačil i elektronický.

Ano samozřejmě, na webu je spousta e-zinů, blogů a webů produkující články zadarmo, ale znáte to, když už daný rozpočet a finance jsou, je třeba je utratit, jinak příště nebudou 🙂

O čem by měl časopis být? Plus mínus o webdesignu, Photoshpu, Illustratoru, Indesignu, Flashi – tedy ani ne tak o programování a kódování, jako spíše o grafice a designu.

Nuže poradíte vhodné tituly? Já zatím našel následující:

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

4 Komentáře

 1. Roman
  15. 5. 2007

  Já sice žádný nedoporučím, ale dík za zdroje 🙂

  Odpovědět
 2. djmouka
  15. 5. 2007

  Doporučuji navštívit http://pdf-mags.com/ a pak si vybrat podle svého gusta.

  Odpovědět
 3. Pavel Kout
  15. 5. 2007

  Napadá mě Layers (což už zmiňuješ) a Photoshop Creative http://www.pshop­creative.co.uk/. Škoda, že to nevychází u Zinio.com, tam odebírám za dvacet babek ročně Macworld a jejich formát mi hodně vyhovuje.

  Odpovědět
 4. Petr Václavek
  13. 3. 2008

  Našel jsem pár dalších odkazů ve spotu na outlaw design blogu

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky