Svatba

Svatební foto Petra a LucieTak už to máme za sebou. Zdárně za sebou. A snad už to nebudeme muset nikdy opakovat. Tedy ne že by se nám to nelíbilo, jen bychom rádi aby nám to vydrželo až na věky 🙂

Počasí nám vyšlo, obřad byl krásný, hosté se bavili dobře (aspoň si nikdo nestěžoval) a večer nám různými žertíky a akcemi spestřila naše kulturní referentka – dobrá víla a svědkyně v jednom.

Takže už neváhejte a raději se podívejte, jak to tam vypadalo – fotogalerii dokumentující celý den naleznete přímo na našem svatebním webu.

P.S. Ještě odkaz na blog nejmladší účastnice této akce – je jí Alžbětka, Paličova (svědkova) dcérka. Teda byl tam i mladší klučina, ale ten se ještě nenarodil :).

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

1 Komentář

  1. palic
    6. 9. 2006

    Jedna stiznost na jinak vybornou zabavu by prece jenom byla, ze se nejak brzo skoncilo, cast z Letohradu odjela dokonce v podvecer, vetsina to zabalila pred pulnoci… a novomanzelka si nejak brzo zacala uzurpovat novomanzela na svatebni noc 😀 😀 😀

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky