Písmenkvá samolepka na zeď

Dekorativní nálepky na zeď ke knihovněPo delší době jsem opět trochu přizdobil stěny našeho obyváku a svou záchodů. Využil jsem k tomu nabídku Jitky z webu cutblog.cz a zapojil jsem se do bloggerské soutěže Vymysli TAKY NĚCO zaměřené na využití řezacího plotteru.

Mimochodem ta soutěž je skvělý nápad, moc se mi líbí, jak se s nabídkou a zadáním poprali ostatní (ne vždy graficky zaměření) bloggeři.

Zpátky k nálepkám – z nabízeného plotrem řezaného materiálu jsem si vybral samolepky na zeď, protože už jsem měl delší dobu vizi, že vedle knihovny vytvořím nějaká písmena. Původně jsem chtěl použít washi pásky, ale tohle je ještě lepší, posuďte sami:

Samolepky na zeď - písmenka
Typografické nálepky na zeď
Detail samolepek na zeď pro knihomoly

Na spodní záchod jsem chtěl obnovit piškvorky na mozaiku (ty předchozí, vyrobené pomocí dětských barev na sklo, už dosloužily) – vypadají teď mnohem lépe:

Samolepka na záchod
Piškvorková samolepka na zeď
Jak vyzdobit kachličky na záchodě :)

A na horní záchod jsem si vymyslel miny – minesweeper:

Minesweeper na záchodě
Miny - samolepka na zeď
Miny na kachličkách - netradiční oživení mozaiky na záchodě

Jak se vám líbí výsledek? Podrobnější popis výroby, implementace a další fotky najdete na cutblogu: SOUTĚŽ – Samolepky na zeď.. a na dlaždičky 🙂 Na facebooku cutblogu pak můžete až do soboty soutěžit o stejné samolepky, které jsem použil na zeď v obyváku.

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

1 Komentář

  1. semirushk
    29. 7. 2017

    Vypadá to velice originálně. Ne jako tyto samolepky: https://www.i­samolepkynazed­.cz/…lepek-na-zed
    (nic proti, ty se mi také líbí). Ale u vás je vidět originalita :))

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky