Rastislav Škultéty: JavaScript Kapesní přehled

Rastislav Škultéty: JavaScript Kapesní přehledJavascript kapesní přehled je ryze praktická knížka s praktickou kroužkovou vazbou a praktickou velikostí – vejde se vám do kapsy. Na cca 120 stránkách najdete stručný přehled JavaScriptových příkazů, operátorů, objektů, jejich metod a vlastností, včetně stručné informace o jejich podpoře v prohlížečích Opera 8.02, Mozilla Firefox 1.0.6 a v různých verzích Internet Exploreru. Vzhledem k tomu, že se jedná o opravdu stručnou referenční příručku, nenajdete v textu skoro žádný obrázek, ale to na přehlednosti knize rozhodně neubralo.

Publikace je určena pokročilejším uživatelům JavaScriptu, kteří tento jazyk již ovládají a potřebují se jen občas podívat na syntaxi, či si nemůžou zrovna vybavit název konkrétní metody. Začátečníci, případně zájemci o podrobnější informace o JavaScriptu by měli sáhnout po jiné knize (například po bibli JavaScriptu – David Flanagan: JavaScript Kompletní průvodce).

Hodnocení: 8/10

Rastislav Škultéty: JavaScript Kapesní přehled; Computer Press 2005, 119 stran, 99 Kč, ISBN: 80–251–0884–8

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky