Nové CD od Jarka Nohavici – Pražská pálená

Díky blogu Šuplík Honzy Hučína jsem se dozvěděl, že Jarek Nohavica vyráží na šňůru jedenácti koncertů v Praze. Jen doufám, že z Ostravy nepojede Pendolínem, jinak by ani nemusel dojet.

Ovšem to nejdůležitější na této události je, že vznikl malý web, který bude jeho koncerty mapovat: Jaromír Nohavica – Koncerty Praha 2006 a měl by obsahovat jeho zajímavá setkání, dojmy nebo glosy. Zdrojem budou Jarkovy SMS, MMS, fotky, zvukové pohlednice a příležitostně i videa. Přehled koncertů můžete shlédnout na neoficiálních webových stránkách: http://www.no­havica.cz/…kon­certy.htm

A to nejlepší nakonec

Na každém z jedenácti pražských koncertů zahraje Jarek vždy dvě skladby, které pravidelně nehraje. Bude se jednat o písničky, které nikdy oficiálně nevyšly, někteří z vás na ně možná už zapomněli, někteří je budete slyšet poprvé. Tyto dvě skladby se vždy následující den objeví na uvedeném webu ke stažení ve formátu mp3. Postupně tak budeme mít možnost si z konečného počtu 22 písniček sestavit a vypálit unikátní MP3 CD, které Jarek pojmenoval PRAŽSKÁ PÁLENÁ. Na konci turné bude k dispozici ke stažení i obal a možná i některé další bonusy.

První dvě skladby jsou již na webu, pokud jste stejně jako já fandové Nohavici, tak sledujte a sosejte.

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky