ListFonts 1.21 – přehled fontů

ListFonts je jednoduchá aplikace určená pro usnadnění výběru vhodného fontu. Bude se vám hodit při výběru fontu a to nejen ve Wordu, ale hlavně při návrhu a tvorbě log, plakátů či jiných grafických kreací. V podstatě umí jen jednu věc, ale zato perfektně – zobrazit fonty. Ty můžou být nainstalované na vašem počítači, ale také se můžou nacházet na CD (tím pádem si nemusíte jejich instalací zbytečně zaplácávat systém, ale nainstalujete si pouze vámi vybrané písmo).

ListFonts 1.21 - přehled fontů

Program má jednoduché rozhraní: levá část obsahuje seznam fontů (pro obrazovku, tiskárnu, či z určeného adresáře) a pravá část zobrazuje jejich náhled – text ukázky a velikost písma si uživatel může zvolit sám. Vybrané fonty lze vytisknout nebo přímo nainstalovat (pokud jsou prohlíženy nesystémové fonty). Je to snadné, rychlé a bezproblémové. Navíc se aplikace nemusí ani instalovat.

Velikost: 333 kB, http://www.cbpf­.br/…cm/listfon­ts

Petr Václavek

Zobrazit příspěvky od Petr Václavek
Grafik na volné noze, kterého živí kreslení pro zahraniční microstock fotobanky, příležitostný fotograf, tvůrce dubánků, velký lenoch, čajopijec, a vášnivý čtenář.

2 Komentáře

 1. čeněk
  21. 4. 2005

  ten odkaz není moc správný, nešlo by zde umístit přímo ten program na stáhnutí, případně jej poslat na email? díky. dlouho takovýhle program hledám, vyzkoušel jsem jich hodně, většina špatně tiskne vybrané fonty – buďto to nejde nebo si je nelze vybírat hned ve zobrazení..

  Odpovědět
 2. Petr Václavek
  21. 4. 2005

  Staci trochu zagooglovat a odkaz najdete. Bohuzel stranky autora uz neexistuji, ale nastesti je ten program ke stazeni na mnoha sharewarovych webech, treba tady: http://www.pctip­p.ch/…download­.asp?…

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skočit na začátek stránky