Moje právě dočtené knihy

Níže jsou automaticky generované seznamy mých několika rozečtených a desíti naposledy přečtených knih, včetně komentářů a hodnocení. Veškeré údaje jsou z mého profilu na serveru DatabazeKnih.cz.

Martinus - mé oblíbené online knihkupectví Martinus.cz - mé oblíbené knihkupectví s největší nabídkou knih (mají i e-booky). Navíc při nákupu nad 999 Kč je poštovné zdarma.

Právě jsem dočetl

Já: 80 %
Ostatní: 0 %

Marta Kučíková : Italské dvojhubky

Italské dvojhubkyZajímavé postřehy ze života v Itálii. První kniha se mi líbila o chlup více, ale tahle byla také dobrá.

Žánr:
Přečteno: -
Anotace:

Další viz. databazeknih.cz

Komentáře

1
Rita
5 duben 2012, 13:58

ad Měsíční údolí
Udělal jste mi velkou radost. Konečně někdo, kdo má odvahu veřejně říkat, že se máme dobře. Já si to, když vidím narvané nákupní vozíky, spoustu novostaveb i rozestavěných rodinných domků, ale taky třeba to obrovské množství obchodů třeba s textilem, které se u nás všechny uživí, myslím taky. Po hmotné stránce tedy rozhodně nestrádáme. Bohužel, ono je asi „cool“ tvrdit opak a mám podezření, že tomu spousta lidí kvůli neustálému omílání skutečně věří. (A už mě docela iritují i maily, které v tom veřejné mínění ještě podporují.)

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce