Moje právě dočtené knihy

Níže jsou automaticky generované seznamy mých několika rozečtených a desíti naposledy přečtených knih, včetně komentářů a hodnocení. Veškeré údaje jsou z mého profilu na serveru DatabazeKnih.cz.

Martinus - mé oblíbené online knihkupectví Martinus.cz - mé oblíbené knihkupectví s největší nabídkou knih (mají i e-booky). Navíc při nákupu nad 999 Kč je poštovné zdarma.

Právě jsem dočetl

Já: 80 %
Ostatní: 0 %

Jessica Townsend : Zkoušky, jež podstoupila Morrigan Crowová

Zkoušky, jež podstoupila Morrigan CrowováOsmiletá dcera dostala tuto knížku pod stromek, jen jsem do ní nakouknul, přečetl první stránku a už jsem ji nedal z ruky (až na pár přestávek). Taková docela dobrá alternativa Harryho Pottera pro holky. Pěkně napsané, možná spíše pro trochu starší, protože tam bylo hodně nejasných věcí, ale nakonec se vše vyjasnilo, vysvětlilo. Takže určitě doporučuji a další díl si rád přečtu.

Žánr:
Přečteno: -
Anotace:

Další viz. databazeknih.cz

Komentáře

1
Rita
5 duben 2012, 13:58

ad Měsíční údolí
Udělal jste mi velkou radost. Konečně někdo, kdo má odvahu veřejně říkat, že se máme dobře. Já si to, když vidím narvané nákupní vozíky, spoustu novostaveb i rozestavěných rodinných domků, ale taky třeba to obrovské množství obchodů třeba s textilem, které se u nás všechny uživí, myslím taky. Po hmotné stránce tedy rozhodně nestrádáme. Bohužel, ono je asi „cool“ tvrdit opak a mám podezření, že tomu spousta lidí kvůli neustálému omílání skutečně věří. (A už mě docela iritují i maily, které v tom veřejné mínění ještě podporují.)

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce