Zahraniční časopisy o webdesignu / Photoshopu / Illustratoru

Computer ArtsV práci jsme měli předplacený zahraniční časopis Computer Arts, ale předplatné nám již skončilo a my se poohlížíme po nějaké lepší náhradě. Přece jen v poslední době byl obsah nic moc, jen sem tam se tam objevil zajímavý design, občas přínosný tutoriál, či zmínka o dobrém programu / pluginu / webu.

ilustrator.cz web o Adobe Illustratoru a vektorové grafice Na adrese ilustrator.cz jsem spustil nový web o Adobe Illustrátoru a tvorbě vektorové grafiky (včetně diskuzního fóra), který pravidelně zásobuji novými tutoriály, tipy, triky a odkazy na zajímavé zdroje, které by se vám při práci mohly hodit.

Tak jsem se chtěl poptat, zda nemá někdo zajímavý tip na dobré čtivo. Časopis nemusí být papírový, klidně by stačil i elektronický.

Ano samozřejmě, na webu je spousta e-zinů, blogů a webů produkující články zadarmo, ale znáte to, když už daný rozpočet a finance jsou, je třeba je utratit, jinak příště nebudou :)

O čem by měl časopis být? Plus mínus o webdesignu, Photoshpu, Illustratoru, Indesignu, Flashi – tedy ani ne tak o programování a kódování, jako spíše o grafice a designu.

Nuže poradíte vhodné tituly? Já zatím našel následující:

Komentáře

1
15 květen 2007, 12:05

Já sice žádný nedoporučím, ale dík za zdroje :)

 
2
15 květen 2007, 15:44

Doporučuji navštívit http://pdf-mags.com/ a pak si vybrat podle svého gusta.

 
3
16 květen 2007, 00:01

Napadá mě Layers (což už zmiňuješ) a Photoshop Creative http://www.pshop­creative.co.uk/. Škoda, že to nevychází u Zinio.com, tam odebírám za dvacet babek ročně Macworld a jejich formát mi hodně vyhovuje.

 
4
13 březen 2008, 16:26

Našel jsem pár dalších odkazů ve spotu na outlaw design blogu

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce