Svatba

Svatební foto Petra a LucieTak už to máme za sebou. Zdárně za sebou. A snad už to nebudeme muset nikdy opakovat. Tedy ne že by se nám to nelíbilo, jen bychom rádi aby nám to vydrželo až na věky :)

Počasí nám vyšlo, obřad byl krásný, hosté se bavili dobře (aspoň si nikdo nestěžoval) a večer nám různými žertíky a akcemi spestřila naše kulturní referentka – dobrá víla a svědkyně v jednom.

Takže už neváhejte a raději se podívejte, jak to tam vypadalo – fotogalerii dokumentující celý den naleznete přímo na našem svatebním webu.

P.S. Ještě odkaz na blog nejmladší účastnice této akce – je jí Alžbětka, Paličova (svědkova) dcérka. Teda byl tam i mladší klučina, ale ten se ještě nenarodil :).

Související články

Komentáře

1
6 září 2006, 21:31

Jedna stiznost na jinak vybornou zabavu by prece jenom byla, ze se nejak brzo skoncilo, cast z Letohradu odjela dokonce v podvecer, vetsina to zabalila pred pulnoci… a novomanzelka si nejak brzo zacala uzurpovat novomanzela na svatebni noc :-D :-D :-D

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce