Kterak si udělat ledovou kávu (frape) v práci bez frapovače

frape Spalující vedra jsou tady, z kanceláře bez klimatizace se stává peklo (hlavně pokud tam praží celý den slunce a navíc je tam spousta běžících počítačů) a tak se s vámi podělím o to, jak si udělat ledovou kávu v kanceláři, kde většinou nemáte potřebné náčiní (zejména výkonný mixér)

Hledá se webdesignér - front-end web developer

We want you, if you are good front-end web developerPozice je již obsazena! Ve firmě, kde pracuji se hledá nový schopný člověk na pozici front-end web developer a protože si myslím, že by to mohlo některé čtenáře mého weblogu zajímat, uveřejňuji zde plné znění inzerátu. Máte-li o pozici zájem, pošlete mi email na adresu petr.vaclavek (at) hud­son.com s přiloženým životopisem v anglickém jazyce (měl by obsahovat odkazy na vaše portfolio).

Úvod do matfyzáka

Předtím, než se člověk stane matfyzákem, má dlouhé prázdniny. Začátkem června složí maturitu, v půlce června přijímačky a pak už jen skládá ruce, nejčastěji do klína, když tam si nedosáhne, tak alespoň za záda. A tápe. Neví totiž, jestli už se matfyzákem stal, nebo to teprve přijde.

Výstava Mikroprocesory - srdce počítačů

Od 7. června do 28. srpna 2005 se v „Národním technickém muzeu“ bude bude konat výstava Mikroprocesory – srdce počítačů (ve spolupráci s firmou Intel).

Pražská muzejní noc 2005

4. června 2005 se v Praze koná „Pražská muzejní noc“ – to jest, že v noci ze čtvrtého června (již od 19:00) bude většina muzeií v Praze otevřena zdarma + jestli jsem to dobře pochopil dopravní podnik zajistí taktéž zdarma provoz pěti linek, které návštěvníky budou dopravovat. Více informací naleznete na stránkách muzejní noci

Rekonstrukce předsíně - akce KOREK

akce KOREK

Po vydařené pracovní párty s bowlingem, která se konala ve čtvrtek večer jsem se v pátek těšil domů na klidný víkend v kruhu rodinném – již ve čtvrtek k nám totiž zavítal bratr od Lucky se svou přítulkyní Kačkou.

Naše nové bydlení

Díky četným žádostem známých a zejména pak díky své drahé polovičce jsem byl dokopán k vytvoření stránek našeho nového bydlení. Následuje několik fotek od prvotního malování, stěhování, výroby skříně až po další zvelebování našeho „bytešku“.

Interkamera 2005

Olympus nabízí vstupné zdarma na 23. mezinárodní veletrh spotřební elektroniky – INTERKAMERA 2005. Jedinou podmínkou je přijít s fotoaparátem značky Olympus do autobusu stojícího před výstavištěm.

RSS Zdroje tohoto weblogu

Můj weblog je postaven na systému Textpattern, konrétně na jeho české modifikaci. Umožňuje tedy poskytovat RSS zdroje dat podle jednotlivých kategoriích.

Týmový ročníkový projekt ERCase

Týmový ročníkový projekt ERCaseTýmový projekt ERCase byl původně vypsán na podzim roku 1998. Jeho náplní bylo vytvořit univerzální nástroj pro správu relačních databází. Aplikace měla být univerzální obdobou nástroje Sybase Central od firmy Sybase (http://www.sy­base.com). V tomto projektu bylo původně zapsáno šest členů projektového týmu. Protože však po roce dva z účastníků z projektu odešli a projekt byl teprve ve fázi počátku implementace, bylo zbytkem týmu upraveno téma projektu.

 

Sekce