Xara 3D

Xara3D je jednoduchý nástroj pro tvorbu statických i animovaných 3D nápisů. Jednoduchost a snadnost spočívá zejména v uživatelském prostředí, které se skládá pouze z několika tlačítek, menu, které obsahuje tlačítkům odpovídající akce a hlavního okna, kde se zobrazuje náhled výsledku. A co je hlavní – práci pochopí i začátečník bez zdlouhavého čtení nápovědy, kterou je program samozřejmě vybaven.

Xara X

Zejména pro práci s vektorovou grafikou vyvinula Xara svůj malý, rychlý ale hodně kvalitní editor Xara X (umí vytvářet ale i animace či bitmapové obrázky) s mnoha zajímavými funkcemi a jednoduchou obsluhou.

Macromedia Fireworks MX

</p>Macromedia Fireworks MX je součástí balíku Macromedia Studio MX se zaměřením na webovou grafiku. Jedná se tedy o grafický editor s cílem ulehčovat webdesignérům práci při tvorbě grafiky – prostředí stránek, tlačítka, klikací mapy, animované GIFy a další.

Macromedia FreeHand MX

</p>Posledním členem webového balíku Macromedia Studio MX, který ještě nebyl v Softwarových novinách recenzován, je FreeHand. Recenze ostatních aplikací vývojového balíku Macromedia studio MX naleznete v předchozích číslech časopisu (Flash MX – 7/2002, Dreamweaver MX – 9/2002 , Fireworks MX – 12/2002). Přemýšlíte-li, k čemu je aplikace FreeHand určena, pak vězte, že slouží k tvorbě vektorové grafiky a tím pádem plně doplňuje možnosti celého zmíněného balíku.

Přehled všech článků o fotobankách (seřazené dle data publikování)

Kompletní přehled článků o zahraničních microstock fotobankách, které jsem kdy na tomto blogu napsal.

 

Sekce