Nejlepší fantasy knihy

Po přehledu nejhumornějších knih následuje fantasy, které čtu opravdu velmi rád. Bohužel velké množství fantasy je škvár s pěknou obálkou. Takže budu velmi potěšen, pokud můj seznam rozšíříte o další hodnotné knihy.

Nejlepší humorné knihy

Následuje seznam mých nejoblíbenějších humorných knížek, pokud víte o dalších, které jsem zde nezmínil a které by neměly v mém výčtu chybět, budu jedině rád, když je dopíšete do komentářů.

Dave Barry: Dave Barry v kyberprostoru

Dave Barry, autor světoznámé knihy „Rukověť správného chlapa“, humorista a nositel Pulitzerovy ceny obohatil odbornou literaturu o další základní knihu, kterou by si měl každý uživatel počítače alespoň jednou přečíst (osobně doporučuji dva a vícekrát). Pro programátory je víceméně povinností, mít tuto publikaci ve své knihovničce mezi Charlesem Petzoldem (Programování ve Windows) a Nicolasem Withem (Algoritmy a datové struktury).

Moje právě dočtené knihy

Níže jsou automaticky generované seznamy mých několika rozečtených a desíti naposledy přečtených knih, včetně komentářů a hodnocení. Veškeré údaje jsou z mého profilu na serveru DatabazeKnih.cz.

 

Sekce