Liga ochrany spotřebitele

Liga ochrany spotřebiteleStránky ligy slouží lidem, kteří v minulosti užívali lék Vioxx a nyní se chtějí domáhat odškodnění na jeho výrobci Merck & Co z USA.

Ing. Lucie Dušková - reference

Ing. Lucie DuškováČerstvě dokončené jednoduché webové stránky, tentokráte pro mou drahou polovičku. Stránky jsou vcelku prosté a jejich hlavním cílem je zpřístupnit studentům učební materiály z Lucčiných přednášek.

Aneta Daňková - Vizážistika

Aneta Daňková - VizážistikaStránky soukromé maskérky pro film a divadlo a vizážistiky Anety Daňkové. Obsahem stránek je nabídka různých služeb (líčení, účesové poradenství, návrh oblečení, pomoc s profesionální image), ukázky výsledné image, kvalifikace a další.

Redesign úvodní stránky vaclavek.com

vaclavek.comJeště donedávna bylo na hlavní stránce naší domény vaclavek.com pouze suché sdělení, kde se nachází mé osobní stránky. Ostatně přesvědčte se sami pomocí web archivu.

Bydlení na míru

Bydlení na míruWebová prezentace společnosti Pavoky – Bydlení na míru – výrobce vestavěných skříní, obývacích a předsíňových stěn, nábytku, kuchyní na míru a pokládkou plovoucích podlah (dřevěných a laminátových).

Beetle Tour Bohemia - online rezervace hotelů

Beetle Tour Bohemia - online rezervace hotelůWebové stránky firmy Beetle Tour Bohemia, která vlastní několik hotelů a zároveň zprostředkovává ubytování v dalších hotelech, penziónech a apartmánech.

Scythia

ScythiaStránky anglicko-české společnosti Scythia, která podporuje vznik a rozvoj různých projektů v Kazachstánu.

Moravia Adler + internetový obchod

webový obchod a internetové stránky Moravia AdlerWebové stránky a elektronický obchod pro firmu Moravia Adler s.r.o. – výhradní dovozce (a zároveň maloobchodní i velkoobchodní prodejce) bot značky STEEL pro Českou Republiku.

Databáze tablet Extáze

Databáze tablet ExtázeDatabáze tablet „Extáze“ pro Drogmem, Ústav farmakologie 3.LF UK, Narodní Monitorovací Středisko ČR. Uvedené analýzy obsahu tablet „extáze“ upozorňují na eventuelní nebezpečné či neočekávané složení a příměsi a slouží pro přesnější a rychlejší orientaci lékařů a toxikologů při zásazích v krizových situacích.

Daněk Design

Daněk DesignStránky architektonické kanceláře, která provádí architektonické návrhy budov a interiérů, zhotovuje všechny stupně PD a zajišťuje realizace kompletních atypických interiérových celků formou „na klíč“.

 

Sekce