Svatební web

Svatební webSvatební web pro mou maličkost a mou drahou (někteří tvrdí „lepší“) polovičku. Hlavním cílem tohoto webu bylo upozornit na blížící se velkou událost, informovat svatební hosty o místě a času konání a v neposlední řadě je také inspirovat při nákupu svatebních darů :)

profi-NORM

profi-NORM - Průmyslové poradenství, tvorba stavebních a průmyslových normativ - MTM A1/A2, UAS, MEK, SD, REFA. Odborná pomoc malým a středním firmám v oblasti normování a racionalizace práceStránky firmy „profi-NORM“, která se zabývá průmyslovým poradenstvím, tvorbou stavebních a průmyslových normativ – MTM A1/A2, UAS, MEK, SD, REFA a nabízí odbornou pomoc malým a středním firmám v oblasti normování a racionalizace prá­ce.

Autoklempířství Šafář & Říha

Autoklempířství Šafář & Říha - rychlé, odborné a kvalitní služby na velmi dobré profesní úrovni v oblastech autoklempířství, pneuservis, servis, příprava na STK, měření emisí a dalšíStránky firmy „Autoklempířství Šafář & Říha“, které nabízí rychlé, odborné a kvalitní služby na velmi dobré profesní úrovni v oblastech autoklempířství, pneuservis, servis, příprava na STK, měření emisí a další.

Dvě šablony pro blogovací systém bloguje.cz

Návrh designu pro Bloguje.cz Ke konci února jsem zde zmiňoval několikero soutěží o návrhu designu blogu a mimo jiné jsem se zmínil, že také uvažuji o své účasti. O mé realizaci návrhu designu pro blog PHP triky jsem psal již dříve, pokud vás zajímají i ostatní navrhy, prohlédněte si je ve spotu Návrhy designu Jakuba Vrány na jeho blogu.

X-TECH (prodej a servis nejen výpočetní techniky)

X-TECH: prodej, poradenství, servis a údržba výpočetní a kancelářské techniky, prodej elektroniky a kancelářských potřeb včetně spotřebních materiálů.Stránky mladé, dynamicky se rozvíjející firmy X-TECH, orientující se především na prodej, poradenství a servis výpočetní a kancelářské techniky, prodej elektroniky a kancelářských potřeb včetně spotřebních materiálů.

Návrh nového designu pro web PHP Triky

Návrh nového designu pro web PHP TrikyBude tomu měsíc, co Jakub Vrána na svém kvalitním weblogu vyhlásil soutěž o nový design svého blogu. Krom jiných jsem se této soutěže (nebo spíše prosby) chopil také a to hned z několika důvodů

Hotel U Zlatého jelena

Hotel U Zlatého jelena Nové stránky půvabného hotelu U Zlatého jelena, který je umístěn v samém srdci Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí, ve starobylé budově, o níž se historické prameny zmiňují již v roce 1366.

SakyPaky - originální sedací nábytek

Saky Paky - Originální sedací nábytek (závěsná křesla a sedací pytle pro děti i dospělé) Redesign stránek výrobce a prodejce originálního sedacího nábytku SakyPaky, který vyrábí sedací pytle pro děti i dospělé a závěsná houpací křesla.

Pension Beetle

Pension Beetle - ubytování v Praze na Vinohradech Stránky pensionu Beetle dostaly nový kabát, zajímá-li vás ten starý, navštivte web hotelu U Zlatého jelena, kterého „převlečení“ teprve čeká.

Friendz

FriendzStránky pro skupinku lidí v Londýně, kteří pořádají house party. Design těchto stránek na svědomí nemám, převáděl jsem jej pouze do kódu a vytvořil jsem několik skriptů.

 

Sekce