Předchozí fotografie Přehled všech fotografií Náhodná fotografie Následující fotografie

Miluješ mě?

Kolikrát jste už za svůj život slyšeli tuto otázku? A odpověděli jste někdy jinak, než „Ano miláčku…“? No nic, fotka byla jen lehce zaranžovaná – rosnička i ten hrnek se na stole již nacházeli, já si jen povšimnul toho nápisu, vzpoměl si na pohádky o zakletém žabákovi, přisunul hrnek i s kolegovým kafetem blíže a toto je výsledek.

Foceno o víkendu na chatě v Jižních Čechách, kde jsme si užívali perfektní pohodičku. A hlavním aktérem je místní meteorolog(ložka).

P.S. jak jinak odpovídáte na tuto otázku?

Miluješ mě

Související články

Komentáře

1
kubis
8 září 2005, 01:38

tak tohle je dobra kolaž, si tu žabu ožral že tak pozuje nebo je to profesionálka? dobry moc dobry napad, super jak je duležita, horši než baba :-)

 
2
8 září 2005, 10:26

To není žádná koláž, mám na to i svědky… hrníček i ta žába se na stole ocitly náhodou, já pak jen ten hrnek trochu přisunul a natočil.

 
3
8 září 2005, 10:30

Dobrý. Ten hrnek mám doma a rosničku budu muset ještě sehnat

 
4
SatMa Devilish Evil
8 září 2005, 10:34

:-) kurna nekdo ma dobry ruce postreh model/ky a k tomu jeste fotak stale u sebe… a ja zase nic to je pech :-) pekne pane pekne :-)

 
5
8 září 2005, 22:23

A jak to teda je? Byl ze žaby krásný princ? :)

 
6
8 září 2005, 22:58

No to se ještě neví, nikdo nenašel odvahu ji políbit (přece jen moderní člověk na pohádky už moc nevěří a spíše uvěří, že po polibku dostane exém, než že se zjeví krásný princ… a vůbec co já bych s princem dělal?) Takže žabka tam bloumá a kváká dodnes.

 
7
Jan Chlupáček
15 květen 2008, 01:34

Tohle je fotka za všechny prachy! Úžasný! A kdyby jsi si půjčil od kamaráda žabofila žábu, koupil hrnek a nechal na něj ten nápis natisknout přímo pro tuhle fotku a pak ty dva dal dohromady a chtěl, aby ta žába půl minuty seděla bez hnutí, honil bys jí po celý zahradě. Blahopřeju.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]