ilustrator.cz web o Adobe Illustrátoru a vektorové grafice

ilustrator.cz, nový web o vektorové grafice a Adobe IllustrátoruAsi jste si všimli, že mě vektorová grafika v Adobe Illustrátoru hodně baví a vlastně i živí. Několik článků o tomto programu a práci v něm jsem zde také publikoval. Nedávno jsem chtěl opět přidat další tipy a tutoriály, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Rozhodl jsem se totiž, že toto téma od svého osobního blogu oddělím, stejně jak jsem to udělal před několika lety s fotobankami - vytvořil jsem tenkrát samostatný web fotobanky.cz a zpětně vidím, že jsem udělal dobře. Během jednoho měsíce jsem koupil doménu, rozchodil redakční systém (WordPress), poladil šablonu, napsal prvních dvacet článků, vymyslel a nakreslil logo. Výsledek si můžete prohlédnout na webu ilustrator.cz:

ilustrator.cz, nový web o vektorové grafice a Adobe Illustrátoru

Zajímá-li vás tedy grafika, neváhejte a sdílejte, případně sledujte tento nový magazín na Facebooku, Twitteru nebo Google+. Chcete-li mi pomoci a máte odvahu psát, tak se mi ozvěte, uvítám každý článek.

Další detaily ohledně spouštění webu naleznete v úvodním článku Oficiální spuštění webu ilustrator.cz

 

Komentáře

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce