Nová webová reference: Jaromír Dušek kandidát do senátu 2010

Jaromír Dušek - volební web pro senátní volby 2010Stránky pro kandidaturu Jaromíra Duška do senátu jsem vytvořil během dvou večerů. Důležitá byla rychost, protože vše bylo poptáváno na poslední chvíli a volby jsou již za dveřmi.

Naštěstí většina voličů se rozhoduje až těsně před volbami – já také ještě nemám jasno, tak snad budou tyto webové stránky ještě k užitku.

Použité technologie

URL: http://jaromir­dusek.cz

Jaromír Dušek - web pro senátní volby 2010

Komentáře

1
Mark
4 říjen 2010, 12:58

Ahoj Petre, tak za me jednoznacne palec dolu. A neni to jen tim, ze toho pana nemam zrovna v oblibe. Ale celkove me prekvapila jednoduchost – koukam na to ciste graficky. Samozrejme, za dva vecery se nedaji delat zazraky. Aspon titulka mohla byt trochu poutavejsi. Take zalezi jake na to byly finance a kdo do toho mluvil po graficke strance. Jinak je to nuda, nuda, nuda asi jako s panem Duskem. Muj nazor je ten, ze jako reference je to spis na skodu. Mark

 
2
Martin Kučeravý
4 říjen 2010, 13:14

Pro mě jako návštěvníka je jednoduchost jednoznačně předností a zde je IMHO na místě. Nemám rád přeplácané weby. Takže za mě palec nahoru :).

 
3
4 říjen 2010, 15:31

[1] Ahoj Marku,
ano přiznávám, není to nic výjimečného, ono za cca 8 hodin se toho opravdu nedá moc stihnout (v těch osmi hodinách je grafický návrh, vytvoření šablony, naplnění dodanými textovými podklady, zpracování naskenovaných fotografií pro fotogalerii, retuše fotografií pro použití na plakáty, programování v jQuery, průběžné opravy a úpravy). Na grafický návrh zbyla tedy asi hodina čistého času.

Při tvorbě jsem dal přednost jednoduchosti před nedodržením termínu. Konečně nejedná se o stránky, které by měly dlouhodobé cíle, volby jsou za dva týdny. Mnohem důležitější než ohromit návštěvníka designem bylo nabídnout mu obsah a seznámit jej s kandidátem a jeho záměry v senátu.

Po grafické stránce do toho nikdo nemluvil (opravdu na to nebyl čas).

Ač je to dílo graficky jednoduché nebojím se jej dát do svých referencí, neboť ilustruje, že použitelný web dokáži udělat v řádu několika hodin po zadání a to také o něčem vypovídá.

 
4
Mark
4 říjen 2010, 15:54

Tak to potom jo. Je to kompromis mezi grafikou a funkcnosti stlaceny casem. Omlouvam se, ze ja jako grafik na to koukam z jineho pohledu. Dnes je proste doba, ze se chce vsechno rychle, rychle – at to funguje technicky a nejlepe zadarmo:) Neni cas na to se mazlit s nejakymi efekty, prechody, embossy, zaremi. Pokud na to pohlizim ciste z technickeho a casoveho hlediska, pak tedy OK. Palec nahoru… Mark

 
5
4 říjen 2010, 15:59

Díky za komentáře a kritiku!

 
6
Jiri Vaclavek
4 říjen 2010, 19:31

Pohádky jsou geniální :-) doporučuji

 
7
4 říjen 2010, 20:02

Me se to libi – jednoduche, ucelne, rychle. U takoveho typu prezentace je asi zbytecne hledat nejakou odladenou grafiku vybranou z X navrhu…

 
8
6 říjen 2010, 08:32

Ahoj Petře, v patičce toho webu ti nefunguje odkaz na stránky (Webdesign by Petr Václavek).

 
9
11 říjen 2010, 22:29

[8] Dík za info, opraveno.

 
10
13 říjen 2010, 00:15

Duška nebrat! Jeho výroky stojí za to (a navíc odborář ouvej ouvej). Se divím, že jsi mu dělal web. K webu jenom to, že je to prostě jednoduchý web, který slouží účelu a to je hlavní.

 
11
24 duben 2013, 17:25

Vážení a milí a Petře Kupčíku, omlouvám se za pozdní reakci. Samozřejmě že mne Tvá slova povzbudila,ale výsledky právě nemám valné. Od dob mé „petrolejky“ jsem udělal pokroky, ale o výplatách jen mohu snít. mám přijatých na Shutteru asi 180 věcí a prodej za 10 doláčů.Na Dreamu 130 ( všechno jsou ilustrace a objekty) a prodej 2,10, na Fotolii jsem nezískal zatím nic a už před čtvrt rokem jsem ji opustil.Trpělivě očekávám vylepšení příjmů jak psal Petr V až po přijetí 200–300 věcí. Tak uvidím. Peře Kupčíku, děkuji Ti za zájem a povzbuzení, tak jako i ostatním za povzbudivé názory.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce