Sleva 33 % na knihy od Computer Pressu

Jakožto odběrateli novinek od nakladatelství Computer Press mi přišel kupón na třetinovou slevu na veškeré knihy tohoto nakladatelství. A protože já od nich momentálně nic kupovat neplánuji, nabízím jej zde veřejně.

Nevím, zda se tento kód nevztahuje jen na jednu objednávku, nebo na všechny, takže raději si pospěšte. Zde je ten kód a informace o jeho použití:

Vážení přátelé,

Computer Press oslavuje vydání své již 3 000. knižní publikace a jako dárek svým čtenářům rozdává slevový kupon s mimořádnou slevou 33%.

Váš kód slevového kuponu je: 6IG6–31AN-TMNL

Vyberte si knihy na http://knihy.cpres­s.cz, uveďte slevový kód do příslušného pole Vaší objednávky a získejte slevu 33% na každý z více než 2 000 knižních titulů z 16 atraktivních oborů v nabídce obchodu.

(Kupon je možné uplatnit pouze v internetovém obchodě http://knihy.cpres­s.cz. Kód slevového kuponu zadejte do příslušného pole ve Vaší internetové objednávce a výsledná cena bude snížena o hodnotu kuponu. Kupon je platný 23. – 30.10.2008 na knihy z produkce Computer Press. Slevu není možné kombinovat s jinými slevami.)

pokud jej využijete, připište komentář :), ať vím, že to k něčemu bylo.

Komentáře

1
Lukáš
28 říjen 2008, 23:11

kupon již nejde použít :(

 
2
28 říjen 2008, 23:49

Protože už ho někdo použil. Jestli chceš, mám taky jeden, tak mi napiš na e-mail a já ti ho pošlu :-)

 
3
2 listopad 2008, 14:50

Akorát při tom rozesílání zapomněli vynechat účty z věrnostního programu CP Business, který má –10% vždy na vše, ale rozesílaný slevový kupon pro jistotu odmítl, snad aby jim taky něco zbylo na zisku :-)

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce