Shane Rebenschied: Macromedia Flash 8 Professional - praktický výukový kurz

Shane Rebenschied: Macromedia Flash 8 Professional - praktický výukový kurz Flash už je dnes nedílnou součástí světa počítačů a internetu zvláště – narazíte na něj v podobě flashových bannerů, on-line her, celých webových stránek a on-line i off-line aplikací. Stejně jak vzrůstá množství Flashe na webu, tak přibývá i lidí, kteří s ním umí pracovat – prostě už tak nějak patří k dovednostem každého schopného grafika (hned vedle Photoshopu a Illustratoru).

Martinus - mé oblíbené online knihkupectví Martinus.cz - mé oblíbené knihkupectví s největší nabídkou knih (mají i e-booky). Navíc při nákupu nad 999 Kč je poštovné zdarma.

Pokračování naleznete na webu Interval.cz, pro který byla recenze napsána.

Hodnocení: 9/10

Shane Rebenschied: Macromedia Flash 8 Professional – praktický výukový kurz , Computer Press 2007, 352 stran, 499 Kč, ISBN: 978–80–251–1696–8

Komentáře

1
27 prosinec 2007, 11:37

Je to sice maličko mimo téma, nicméně pokud by nějaký schopný flashař sháněl práci, nechť se mi ozve – kontakt na stránkách.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce