První narozeniny

Dort k prvním narozeninámDnes je tomu právě rok, co jsem vytvořil a spustil Václavek WEBLOG (zprávou Pozvánky do GigaCentra), což je důvod k malé oslavě, neboť toto mé novorozeně se má docela čile k světu.

Sice má ještě nějaké ty dětské nemoci (zejména v oblasti přístupnosti a optimalizace pro vyhledávače), není zrovna vizuálně nejhezčí (stále používám svůj první pokusný design, co jsem vytvořil narychlo při zkoušení systému Textpattern) a i ta strava se občas nedostává… tedy stravy je dosti, ale nějak nezbývá čas ji předpřipravit (jinými slovy, stále je o čem psát, ale mnohdy není sdostatek času to napsat – v šuplíku již mám pěknou řádku témat, o kterých se hodlám rozepsat, jen mi na to chybí ten osmý den v týdnu).

Na druhou stranu ale vzniklo několik nových rubrik a zejména fotoblog se těší dobrému zdraví a přísunu (doufám že kvalitních) fotografií.

Ne, nebojte se, neradujte se – tímto spotem nechci svůj blog ani uzavřít ani vyhlásit soutěž o nový design (ale jestli se někdo mermomocí chce pochlubit, může mi poslat svůj grafický návrh :)). Chtěl jsem se jen pochlubit ročním výročím a oznámit vám, že v budoucnu budou nějaké ty článkové výpadky (léto se blíží!).

Přeji vám mnoho příjemného počtení a pokoukání.

Související články

Komentáře

1
6 březen 2006, 11:43

Gratz :-)

 
2
6 březen 2006, 12:18

Thx :)

 
3
6 březen 2006, 13:12

Gratuluji a za rok u podobného spotu na shledanou..

 
4
6 březen 2006, 15:17

Oslavy narozenin svého blogu jsou skoro důležitější než ty vlastní, protože slavime dukaz naší prace :)

 
5
6 březen 2006, 16:50

Přeji mnoho sil a času do další dekády

 
6
6 březen 2006, 22:19

Gratuluji k prvnim narozeninam. Jelikoz jsi je pri navsteve pred tydnem zamlcel, muzeme predpokladat, ze nas teprve pozves na velkou narozeninovou oslavu. Jenom vyber vhodny termin, aby se i Alzbetka mohla zucastnit a dobre „zaparit“ :-D

 
7
Sill
7 březen 2006, 12:30

Tak „prvni pokusny design“? Well done! ;) Osobne ho hodnotim jako jeden z nejlepsich z blogu co navstevuji. Kdyz pomyslim, ze jsem se dva tydny patlal s upravou designu od stach.net pod blogCMS, tak radeji mlcim ;))) Jinak – Jen tak dal, mnoho stesti v dalsim blogovani ;)

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce