Cestujte s přehledem - hrady.cz

Hrady.cz - cestujte s přehledemA to nejen po hradech ČR ale po všech českých památkách. Ptáte-li se, kde získáte ten přehled, pak odpověď je nasnadě: na webu hrady.cz – serveru informujícím nejen o jednotlivých památkách u nás, ale také o aktuálním kulturním dění na nich.

Uvedený web je v podstatě velký katalog hradů, zámků, tvrzí, věží, mlýnů, mostů, církevních i vojenských staveb na území České republiky. Stránky jsou poměrně často aktualizované a doplňované o nové informace – nejspíše proto, že se na psaní obsahu podílí mnoho lidí – a pokud máte zájem, můžete i vy! Po registraci máte práva na vkládání nejen textů, ale i fotografií.

Hrady.cz - cestujte s přehledem

Funkce, která se mi líbí asi nejvíce je vypsání dalších zajímavých míst, která se nachází poblíž právě prohlížené památky (a to včetně vzdáleností). K dokonalosti už jen chybí malá mapka, kde by byly všechny tyto objekty zobrazeny.

Hodláte-li cestovat po krajích (a hlavně památkách) českých, vřele vám doporučuji uvedený server, kde snadno načerpáte informace o místech, kam se chcete vydat.

Hodnocení: 10/10

http://hrady.cz

Související články

Komentáře

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce