Hotel U Zlatého jelena

Hotel U Zlatého jelena Nové stránky půvabného hotelu U Zlatého jelena, který je umístěn v samém srdci Prahy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí, ve starobylé budově, o níž se historické prameny zmiňují již v roce 1366.

Použité technologie

  • html, css
  • php, JavaScript a MySQL pro rezervační formulář, který přímo na stránkách spočte a vysvětlí výslednou sumu za rezervaci pokoje. Kurzy měn se získávájí přímo z webu České Národní Banky. JavaScript dále slouži pro fotogalerii (která je plně funkční i bez něj).

jazykové verze: angličtina, čeština, chystá se němčina

Ocenění

Galerie Css nightingale 15. ledna 2006 byl tento web zařazen do české galerie stránek Css nightingale.

16. ledna 2006 byl web přidán do galerie Stříbrné jehličí, což je inspirativní katalog graficky atraktivních webů. Hlavním a jediným hodnotícím kritériem zařazení webu mezi Stříbrné jehličí jsou grafická působnost, barevná kompozice a originalita, souhrnně řečeno „invence“.

CSS Galerie27. února byl web přidán do CSS Galerie (galerie graficky atraktivních webů).

URL: http://www.hotel-u-zlateho-jelena.cz

Hotel U Zlatého jelena

Komentáře

1
16 leden 2006, 17:35

Tak tento webík mě uchvátil.. :-)

 
2
16 leden 2006, 17:40

Moc pěkná práce. Že by další kandidát do Moderního webu? :)

 
3
18 leden 2006, 02:33

Web je to opravdu pěkný a úhledný. Ale, nezlobte se na mě, jako inventivní bych ho rozhodně neoznačil. Po grafické stránce vidím sice precizní a přehledné provedení, ale invence v tom je minimálně.

 
4
18 leden 2006, 18:04

[3] Jasně, já taky nikde netvrdím, že tento web je inventivní. To také u takto zaměřených webů není zrovna cílem. Důležité je aby byly stránky snadno nalezitelné, bezbariérové a aby si návštěvník mohl snadno zarezervovat pokoj.

O té inventnosti se píše v galerii Stříbrné jehličí a je logické, že se rád pochlubím, kam všude se tento web dostal. A protože ne každý ví, co to Stříbrné jehliči je, tak jsem to překopíroval

 
5
30 leden 2006, 12:05

Zdravím. Perfektní jako vždy. Lukáš

 
6
Srigi
2 červenec 2008, 23:55

Hello, na ceskej verzii stranky s rezervaciou je posahane kodovanie v navigacii.

 
7
Srigi
2 červenec 2008, 23:57

Okrem toho by to kcelo dopracovat automatiku, tak aby slovenskym navstevnikom bola predlozena ceska verzia stranky.

 
8
2 červenec 2008, 23:58

[7] Mno pokud bude existovat nějaký stoprocentně funkční algoritmus, tak proč ne, ale podle nastavení prohlížeče se to moc dobře nepozná.

 
9
Stanillek
3 červenec 2008, 19:34

No Webove stranky jsou dnes uz i graficky zastarale tak nevim jestli to jeste hodnotit, to kodovani ti tam skutecne blbne. tezko rict proc. (mozna nejakej zdrojovej soubor neni ulozen v UTF-8.

No kdybych napsal domenu s cz ocekaval bych ze na me vyskoci ceska verze. na prepinac jazyku jsou lepsi vlajecky(CZ,DE­,EN,RU) je to srozumitelne a clovek, ktery chce videt stranky v jine jazykove verzi, takto graficky vyraznejsi prvek nalezne snaze. (ale umisteni je na spravnem miste, tak proc ne). Dale bych u loga(uvodni stranka, a menu aktualni polozky nedaval odkaz).. ale jinak dobry.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce