Michael Meadhra: Jak využívat Dreamweaver MX 2004

Jason Michael Meadhra: Jak využívat Dreamweaver MX 2004Umíte ovládat svůj počítač, brouzdáte běžně po Internetu, víte jak by měly vypadat vaše webové stránky, jen je neumíte sami vytvořit a nechcete nikomu platit za jejch výrobu? A ještě navíc jste si už na tvorbu stránek pořídili špičkový produkt Macromedia Dreamweaver MX 2004, který neumíte používat? Pak nesmutněte, přikupte si ještě recenzovanou publikaci a vaše první stránky budete mít brzy hotové.

Martinus - mé oblíbené online knihkupectví Martinus.cz - mé oblíbené knihkupectví s největší nabídkou knih (mají i e-booky). Navíc při nákupu nad 999 Kč je poštovné zdarma.

Kniha vám pomůže zvládnout prostředí programu, naučí vás jak v něm snadno vytvoříte kvalitní (poměrně hodně se věnuje čistotě kódu, přístupnosti, validitě) stránky a dokonce s vámi zabrousí i do oblastí které jako laik jen tak nevyužijete (dynamické ASP stránky využívající databáze). To vše v přehledné a čtivé podobě, doplněné o mnoho obrázků, tipů, návodů, poznámek, klávesových zkratek a upozornění (zejména na novinky v poslední verzi programu).

Z recenze je asi jasné, komu je kniha určena – každému kdo se chce naučit vytvářet webové stránky v jednom z nejlepších nástrojů – v Dreamweaveru MX 2004.

Hodnocení: 9/10

Michael Meadhra: Jak využívat Dreamweaver MX 2004. Softpress s.r.o, 2004, 448 stran, 395 Kč, ISBN 80–86497–76–3

Komentáře

1
Honza
3 únor 2006, 12:08

Nezlob se na mne, ale pokud dotyčný nebude chtít platit za práci, nebude chtít platit ani za program. Modelová situace mi nepřipadá příliš reálná… tak pro 3 lidi v republice :-D

Modelová situace zloděj: Ukradli jste špičkový produkt Macromedia Dreamweaver MX 2004 a neumíte s ním pracovat? Právě pro Vás je tato publikace určena…

Modelová situace poctivec: Zvažujete koupi špičkového produktu Macromedia Dreamweaver MX 2004 a chcete jej poznat ještě před koupí? Tato kniha Vás provede jeho schopnostmi krok po kroku…

 
2
3 únor 2006, 16:03

Autor taky píše „pořídili“, což má u nás ke koupili hodně daleko. Ale třeba měl na mysli nainstalovali trial verzi ;-)

 
3
4 únor 2006, 19:10

[1] Ok, přiznávám, že modelová situace se mi moc nepovedla, nechtěl jsem v recenzi na plnou hubu napsat „Slyšeli jste od známých o nejlepším editoru webových stránek, stáhli jste si jej z DéCéčka a teď nevíte co s ním?“ :)

Ale trial verzi si může vyzkoušet každý a pokud není žádný odborník, tak se mu vyplatí pořídit si k ní i knihu-průvodce. Když se mu to nebude líbit, tak přijde jen o pár kaček za knihu (kterou navíc může zase snadno prodat).

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce