První spot v roce 2006

Ocenění moderní web - top webdesignu Nový rok je tu, já se vrátil do civilizace a k počítači, takže je nejvyšší čas na rekapitulaci a zveřejnění několika novinek, ke kterým došlo v době mé nepřítomnosti. Tou hlavní (která mě velmi potěšila) je zveřejnění webu Aneta Daňková v pokladnici nadprůměrně kvalitních prací českých a slovenských tvůrců webových stránek nazvané Moderní web.

Což mi (jakožto autorovi) – dle tvůrců serveru Moderní web – přináší věčnou slávu, dobrý pocit z kvalitně odvedené práce, zahřáti z pocitu, že mé dílo prozkoumal a uznal výjimečným tým uznávaných odborníků na internetové technologie a důkaz toho, že patřím k pomyslné špičce českého nebo slovenského webdesignu. Uff, teď jsem napsal toliko sebechvály, že se cítím skoro jako R. H. :), nicméně pravdou zůstává, že si tohoto ocenění velmi cením a mám z něj velkou radost.

Galerie Css nightingale A ještě malá aktualizace: 4. prosince byl tento web zařazen do galerie Css nightingale.

Ohlédnutí za minulostí

Václavek WEBLOG má za sebou pouhých 9 měsíců existence (vznikl v březnu 2005, ale spousta článků byla přenesena z předchozího mého webu). Statistiky – pokud někoho zajímají – jsou volně k dispozici na TopListu (počet návštěv za měsíc – 10 až 11 tisíc).

Pohlédnutí do budoucnosti

Doufám, že v letošním roce budu mít dostatek času na psaní a že se zde objeví více článků o webdesignu. Určitě ale můžete i nadále počítat s mnoha recenzemi knih na téma webdesign, photoshop, digitální fotografie, které píši primárně pro časopis CLICK!.

Fotoblog také nebude strádat, neb mám v zásobě dostatek (doufám že kvalitních) fotografií a na jaro už mám naplánován nákup lepšího fotopřístroje (doposud fotím vše Olympusem C730).

Naplánovány jsou také úpravy weblogu, ale o těch až někdy příště.

Chybí vám na tomto weblogu něco konkrétního? Nelíbí se vám layout, struktura či cokoliv jiného? Ozvěte se, budu jedině rád.

Komentáře

1
2 leden 2006, 15:24

Ten link na anetadankova.com nefunguje, funguje jenom s www.

Gratuluji k úspěchu!

 
2
2 leden 2006, 15:25

[1] Pardón za mystifikaci, fungují obě verze.

 
3
2 leden 2006, 15:45

Je to hostované na pipni.cz – freehosting, takže se není čemu divit :( (to bylo naposledy, co jsem pro nový projekt využil služby pipni.cz). Hledám proto nový freehosting (doména 2. řádu, bez reklam, ftp, pokud by uměl i php a mysql bylo by to ideální), takže jestli máte nějaký ověřený, dobrý, spolehlivý freehosting, budu jedině rád za info.

 
4
2 leden 2006, 16:49

Ja rad vyuzivam sluzeb http://www.fly­web.cz – ale jsou tu velikostni omezeni (1 MB web, 1 MB db), sluzby jsou spickove.

 
5
2 leden 2006, 20:54

gratuluju! Ta návštěvnost bude asi tím, že tu máš plno výbornejch článků a hlavně recenzí na knihy. Taky koukám, že jsem byl asi jeden z prvních návštěvníků tohohle blogu/fotoblogu.

 
6
3 leden 2006, 06:00

[3] Forpsi má taky freehosting na doménu, jen má méně místa, myslím že kolem 100 MB. Podpora je mnohem větší než u Pipni.cz.

 
7
3 leden 2006, 10:23

[6] ale freehosting u forpsi neobsahuje zadny emailovy ucet, ten se musi dokoupit za cca 30kc/mesic (aspon tak nejak to tam bylo pred pul rokem) :(

 
8
6 leden 2006, 22:30

Dobre reference jsem slysel na aspweb.cz

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce