Zahrada Evropy - Lednicko-valtický areál

Když se mi dostalo do ruky recenzované multimediální CD, čekal jsem, že bude obsahovat pár fotografií z Lednického zámku a z jeho velké zahrady. Ovšem byl jsem velmi mile překvapen, neboť CD pokrývá nejen mnohem větší oblast, kterou popisuje poměrně hodně podrobně (na nedostatek témat a jejich obsah jsem si vskutku nemohl stěžovat), ale navíc obsahuje opravdu nádherné, vysoce nadprůměrné fotografie.

Zahrada Evropy - Lednicko-valtický areál

Co tedy na CD kromě zmíněné Lednice najdete? Obsah je rozdělen na jednotlivá centra: Pálava, Mokřady, Podyjí, Břeclavsko, Mikulov a jednak na témata: opevnění, historie osídlení, vinařství, lidová kultura Velmi zajímavě – pomocí klikacího plánku – zobrazuje interiéry Lednického a Valtického zámku. Jako bonus je zde hra – Lloydova patnáctka a „relaxační témata“ – fotografie podbarvené přírodními zvuky z dané oblasti.

Zahrada Evropy - Lednicko-valtický areál

Jediná drobnost, která by se dala programu vytknout je mírně chaotická a nepřehledná navigace, ve které jsem se ze začátku trochu ztrácel. Jinak ale musím před tvůrci tohoto průvodce smeknout – vytvořili nádherné a velmi kvalitní dílo, které můžu všem zájemcům o tuto oblast vřele doporučit.

Zahrada Evropy - Lednicko-valtický areál

Hodnocení: 10/10, Produkt měsíce

Zahrada Evropy – Lednicko-valtický areál. VECTRIS Rožnov, s.r.o., 2005, 300 Kč, minimální požadavky Windows 9x, Me, 2000, XP, Pentium II 600 Mhz, rozlišení 800×600, 16,7 mil. barev, zvuková karta, myš, CD-ROM, http://www.in­foturist.cz/in­dex.php?…

Komentáře

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce