Tvorba webových prezentací na zakázku

Tvorba webových stránek na zakázkuTvořím webové stránky na zakázku (těm nejmenším, menším i větším firmám, jednotlivcům, kamarádům, neziskovým organizacím). Cena je vždy smluvní, záleží na velikosti a složitosti řešení.

Co je důležité – nemusí to být vždy jen za peníze, protihodnota bývá občas pro obě strany výhodnější a zajímavější (například volné hodiny na kurtu za vytvoření stránek pro squashové centrum a podobně). Webdesign (návrhy a výroba webových stránek) mě jednak živí na plný úvazek v mezinárodní firmě a jednak mě baví.

Detailnější informace

Reference: Danek DesignNabízím nejen vytvoření originálních webových stránek včetně profesionální grafiky, DHTML, JavaScriptů a Flashe, ale také tvorbu internetových aplikací na bázi PHP a MySQL, reklamních bannerů (animované GIFy, flashové bannery) a multimediálních CD-ROMů (ve flashi) – viz mé portfolio.

Samozřejmou součástí implementace webových stránek je Reference: Flashové multimediální CD Kamčatka 2002zohlednění přístupnosti a bezbariérovosti výsledné prezentace, optimalizace pro vyhledávače (stránky půjdou snadněji najít v internetových vyhledávačích jako je google, seznam, msn search, yahoo) a zaregistrování výsledného webu do co největšího počtu katalogů a vyhledávačů na českém i mezinárodním internetu.

Reference: Internetový obchod Sahara BeaPo domluvě není problém vybavit stránky počítadlem (díky němu lze například sledovat z kterých adres přichází nejvíce návštěvníků, kde je tedy nejlepší reklama), nafotit kvalitní fotografie (digitálním fotoaparátem Olympus C730 UZ), domluvit se na dalších aktualizacích stránek.

Postup

  1. Kontaktujete mě (petr (at) va­clavek.com) a domluvíme se jak by stránky měly vypadat, co by měly obsahovat a kolik by jejich vytvoření stálo
  2. Připravím několik (2–5) grafických návrhů, ze kterých si vyberete ten nejlepší (samozřejmě je možné jej dále upravovat)
  3. Vytvořím webové stránky, vystavím je na internetu, provedu jejich registraci v různých vyhledávačích a katalozích (zvýší se návštěvnost a stránky začnou přinášet první výsledky a výdělky)
  4. Reference: JesklomaPo dohodě je možné stránky aktualizovat, opravovat, přidávat další obsah, měnit jejich vzhled,…

Používané technologie a nástroje

Technologie: HTML, XHTML, CSS, FLASH, PHP, JavaScript, DHTML, XML, XSLT, MySQL

Nástroje: Macromedia Studio 2004 MX (Dreamweaver 2004 MX, Flash 2004 MX, Fireworks 2004 MX), Adobe Photoshop

Získané ocenění a zařazení do prestižních galerií

Moderní web

Ocenění moderní web - top webdesignu

Moderní web je pokladnicí nadprůměrně kvalitních prací českých a slovenských tvůrců webových stránek. Prezentuje technicky vytříbené a graficky zajímavé weby a slouží jako zdroj inspirace a poučení pro ostatní webdesignéry.

Stříbrné jehličí

Stříbrné jehličí je inspirativní katalog graficky atraktivních webů. Hlavním a jediným hodnotícím kritériem zařazení webu mezi Stříbrné jehličí jsou grafická působnost, barevná kompozice a originalita, souhrnně řečeno „invence“.

Galerie Css nightingale

Galerie Css nightingale

css import (The no frills inspirational site)

css import (The no frills inspirational site)

CSS Galerie

CSS Galerie

Komentáře

1
23 leden 2007, 12:45

Vážení, máme zájem o nové webové stránky pro nový program EU LLP – jde v podstatě o obnovu a nový design stránek ?/….socrates.cz ?/…aleonardo.cz do jednoho nového webu s moderní grafikou. Obsah bude zhruba stejný jako dosud – původní údaje a data musí být zachovány a nově musí být prezentován tento nový program LLP. Prosím o rychlou odpověď, neboť celá záležitost spěchá. Josef Vochozka

 
2
12 únor 2007, 15:17

Dobrý deň pán Václavek, rád by som Vás touto formou požiadal o pomoc a radu.Na publikovanie obrázkov na bloguje.sk využívam momentálne e-disk, no načítavanie z neho je strašne pomalé. Predpokladám, že ak by som využil schránku na bloguje.sk, bolo by to rýchlejšie. Čítal som aj nápovedu k makrám, no nie som zručný v programovaní a nič mi to nehovorí. Skúsil som to a všetky obrázky mi prepisovalo jedným a tým istým obrázkom. Mohli by ste mi prosím na e-mail poslať nejaký jednoduchý návod, ako na to ? Vopred ďakujem Hríbik

 
3
15 únor 2007, 12:47

Právě jsem viděl tvoji tvorbu – http://nenapad­ne.bloguje.cz/ opravdu kvalita, moc se mi líbí

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce