Sahara Bea + internetový obchod

webový obchod a internetové stránky Sahara Bea Firemní stránky a online internetový obchod firmy Sahara BEA Corporation, které je přímým dovozcem produktů Mrtvého moře z Jordánského Hašimitského království (soli, bahna, kosmetika).

Součástí stránek je také jednoduchý internetový obchod pro maloobchodní i velkobchodní prodej zboží s možností vlastní jednoduché aktualizace prodejního sortimentu pomocí importu souboru ve formátu Microsft Excel, který obsahuje veškeré položky zboží se všemi důležitými informacemi.

Použité technologie

  • html, css
  • PHP, MySQL, JavaScript pro internetový obchod
webový obchod a internetové stránky Sahara Bea

Komentáře

1
10 prosinec 2006, 11:26

Dobrý stránky kolik by prosím Vás stáli a je hodně složitý tam psát články sem starej a mám tyhle ?/…usti.blog.cz ale chtěl by sem korespondenční aby tam mohlo psát víc lidí díky za odpověd a radu. Jo a mám zaregistrovanou doménu „zvolna.info“ a graficky dy sem ty stránky chtěl podobně. A jestli by mohly být čláky třeba z víkendua k tomu připojemá foto galerie.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce