Nový design pro Lupu

Včera spustil server Lupa designérskou soutěž, jejím cílem je najít nový design tohoto webu. Uzávěrka je 10. července, výherce (pokud někdo takový bude – to záleží na Lupě), získá 20 000 – po dodání podkladů designu, každý další zůčastněný tričko.

Více informací přímo ve článku na Lupě

Přijde mi to jako zajímavý nápad a určitě to je příležitost pro začínající návrháře (ale pozor, podmínkou je portfolio s minimálně třemi referencemi). Předpokládám, že výsledné návrhy, nebo alespoň ty lepší z nich budou někde k nahlédnutí (a rotyční návrháři si tak udělají aspoň malou reklamu), ale možná se mýlím.

Tak co, půjdete do toho? Uvažujete o tom? Stojí vám to za to tričko? :)

Komentáře

1
15 červen 2005, 19:17

Mezi náma, do tendrů chodí většinou jenom „ne moc dobré subjekty“. Když je subjekt (ať už fyzická či právnická osoba) dobrá, většinou se firmy snaží získat je.

 
2
16 červen 2005, 10:22

No jo, jenomže každý jednou začíná. A když je někdo dobrej a nikdo ho nezná, tak je mu to taky na nic. A pro někoho to může být prostě jen výzva.

 

Přidej komentář

Pište prosím slušně, s diakritikou a k věci. Dodržujte pravidla a využijte možnosti formátování uvedená pod formulářem.

Email nebude zveřejněn

Pravidla a možnosti formátování

  • Nepoužívejte HTML značky, blog podporuje formátování texy. Nový odstavec získáte 2x odřádkováním, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva*
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy
  • Jediné dvě povinné položky formuláře jsou Jméno a zpráva
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2]

 

Sekce